Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, hogyan törtent az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan törtent az első passzív kalandotok? Hány évesen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
21 voltam mikor kiakartam probalni a szopast, kerestem badoon embert, es megtortent
2021. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Még sehogy :D 18f
2021. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez évben történt. Volt egy szexhaverom, akivel már régóta összejártunk kölcsön9s oralra a kocsijában. Az egyik ilyen talinál nagyon felizgultam és a fenekemet mindig a farkához toltam, ezzel jelezve neki, hogy szeretném ha belém tenné, ő gumit húzott és óvatosan szexeltünk.

19/f

2021. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen egy táborban
2021. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt nem akartam igazán. A srác egyszerűen rámelöltette. Nem is élveztem. Több okból se. Nagy volt neki és nem tágított ki. 14 voltam ő meg 21. Ennek ellenére 2 évig tűrtem hogy csinálja mert cserébe mindig leszopott és azt mondta ez így normális hogy fáj. Szerencsére mindig hamar elélvezett.

Az első orál is vele volt. Az se volt jó emlék mert rengeteg spermája volt. Aztán Pestre kerültem egy nyáron és itt átéltem milyen ha jó. Ezután leépítettem a srácot. Ma már tudnám élvezni az ő méretét is de akkor ő béna volt. Mondjuk a fájdalom ellenére ő volt ez egyetlen pasi aki meg tudott úgy dugni hogy attól elélvezzek. Igaz azóta se volt 22cm bennem. Mármint igazi.

2021. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam, előtte (és utána jó ideig) csak csajokkal voltam. Az egyik csapattársammal bulizni voltunk és nálam aludt, ketten voltunk a lakásban. Hajnalban mindketten elmentünk tusolni - előbb én, aztán ő. A fürdőből 2 ajtó nyílt a két szobára. Mikor végzett, rossz ajtót nyitott ki és ott feküdtem a törölközben, álló farokkal, masztizva.


Kínosan magamra húztam egy takarót, ő mosolygott, átment a szobájába. Pár perc múlva gondoltam átmegyek, hogy dumáljuk meg, hogy no para - de akkor meg én nyitottam rá, meztelenül verte magának az ágyon.


Mondtam, hogy bocsi, készültem visszamenni, de mondta, hogy maradjak. Leültem az ágy szélére, tök kínos volt, mert ő tovább húzogatta magának én meg belekezdtem, hogy jó ciki, hogy rányitottunk egymásra, stb...


Aztán közbevágott, hogy "gyere, fogd meg ha akarod". Picit hezitáltam és megfogtam. Főleg azért, mert nagyon nagy és formás volt neki, főleg az enyémhez képest.


Onnantól egy szót sem szóltunk egymáshoz, csak szexeltünk regelig :D

2021. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!