Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért bunkózik a nagy többség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkózik a nagy többség Planetromeon és Grindren?

Figyelt kérdés
Többször észrevettem, hogy nagyon sokan iszonyat bunkón és lekezelően tudnak kommunikálni. Sok alkalommal tapasztalom, ha ismerkedni szeretnék és nem jövök be, akkor paraszt módon válaszolnak, illetve, ha én utasítok vissza valakit normálisan és megköszönve, hogy írt, arra is cifrákat szoktam kapni. Miért nem lehet megadni egy kölcsönös tiszteletet egymásnak?
2021. aug. 24. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Az mi?
2021. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesznek ilyenek és nem csak itt, mindenütt. El kell engedni a dolgot, mást nem tehetsz. Sok a nagyképű, beképzelt vagy csak szimplán buta ember, de ez ellen nem lehet sajnos mit tenni. Elég csak megnézni a facebookon némely cikk alatt a hsz-okat. Egymást anyázzák az emberek egyfeszt. Nem lehet mit tenni.
2021. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok köcsög! :)))
2021. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Romeo kb. a legalja. Szerencsére ki is nyírta szinte az összes jobban használható magyar társkeresőt. Tökéletes annak aki helyes, fiatal és hasonlót keres dugni, a többi felhasználó meg gondolom fizeti a fenntartást és csorgatja a nyálát.
2021. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
itt gyakorin is meg mindenhol, talán melegrandin nem annyira...
2021. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a meleg oldalakon van így, ugyanezt tudnák elmesélni a hetero társkeresőkön a nők is - mármint sokan nem képesek elfogadni kulturáltan a nemet. A net arctalansága, anonimitása mögé bújva "emberkednek". Viszont tekintsd úgy hogy jobb is ha nem találkozol az ilyen figurákkal élőben, mert ott sem lesznek jobbak. Azokra fókuszálj akik normálisak az összes többit meg sz.rd le ne pazarold az időd hülyékre.
2021. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ezért (is) b@szok én a netes ismerkedésre
2021. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 steven95 ***** válasza:
100%

Ne vedd a szívedre, nem éri meg. Teli szexuálisan frusztrált meg még kitudja milyen szándékú emberekkel és ha nem azt kapják amit kerestek, akkor az ideg kijön belőlük. Volt pár alkalom, amikor hirtelen jött egy hideg zuhany. Meg is fenyegettek már mert visszautasítottam. Más azt mondta sok pénze van, de akkor nem lesz részed belőle kis b..i. Nevetni kell az ilyeneken :)


A tiszteletet mindig add meg, ne azért mert viszonozzák, hanem azért mert neked ez alapérték. Olyan a világ amilyenné teszed. A hasonló meg hasonlót vonz. :)

2021. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb,hogy ott,írásban jön ki, hogy milyen is az, akivel írogatsz. Ha ez élőben lenne, akkor kellemetlenebb lenne.

Nagyon sokan - a cél miatt - megjátsszák magukat,adják az érzelmeset, udvariast, ha nem úgy alakulnak a dolgok, akkor pedig kijön az igazi jelleme.

Lassan mindegyik "sorstárs" írhatna egy kisebb könyvet,élménybeszámolókkal. Nem beszélve a találkozáson történtekkel...


De én is mindig írtam, ha egy mondatot is, még köszönő elutasítást is.

Ilyen problémám írásban nem is nagyon volt, egy kivétellel talán, aki ecsetelte,hogy milyen jól meg fogja magát dugatni akkor mással,és hányszor.

Mondjuk én kapcsolatot kerestem,nem nagyon hatott meg, ki kivel hányszor és hol :)

2021. aug. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, totál világosan rajta van a profilomon, hogy milyen embert keresek. A 20-adik után, aki rámír, és kb. semmi köze ahhoz, amit szeretnék, én is idegből válaszolok.
2021. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!