Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Be merjem vállalni három...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be merjem vállalni három férfival passzívként?

Figyelt kérdés
Az egyetemen van egy két magyarból és egy kenyaiból álló társaság, akik felajánlották, hogy koliban egy borozással egybekötve hárman megdugnának. Nagyon izgat, de félek is, főleg a fekete srác méreteitől, habár ki tudja, haha…
2021. aug. 26. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Inkább a HIV-től félj! A fekáliák hordozzák.
2021. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szereplők egyikét sem ismerjük személyesen te viszont igen, szóval eldöntheted mennyire bízol meg bennük. Gumit mindenesetre használnék a helyedben, Afrikában nem éppen ritka az AIDS. Ránéztem a statisztikákra kíváncsiságból, Kenyában a felnőtt lakosság 7-8%-a HIV pozitív.
2021. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló szitu volt nekem is! Egy volt pasim keresett meg,hogy lenne e kedvem egy négyeshez,mindhárman aktívak!

Mivel tudtam,hogy az exem valami csoda az àgyban így kis unszolàs hatására, de bele mentem!

Na nem bàntam meg,ellenkezőleg! Utàna volt még pàr alkalom ,de sajna feloszlott a társaság...


A mérettől ne félj,három dàkó megteszi a hatását,nincs az a méret ami problémát okozna!

2021. aug. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kéne tudnod, hogy vágysz-e rá.

Nekem mondjuk az afrikaiak nem jönnek be (semmi rasszizmus, ismerek afrikaiakat, és jó arcok, de szexuálisan nekem a csoki-farok nem vonzó), és igazából én jobban szeretem a gyengédebb kielégülést, három pasi meg nem biztos, hogy ott finomkodni akar. De mondom, Te tudod. ;)

2021. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 passzivffi ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod vállad be de csak óvszerrel közösüljetek nehogy baj legyen belőle, (az élvezet után jön a sokk)
2021. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállald be, én nagyon szeretem, ha több aktív pasit is a csúcsra tudok juttatni a popómmal.
2021. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted a faszt akkor ne hezitàlj,mindent bele!
2021. szept. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha kezdő vagy akkor inkább ne.
2021. szept. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!