Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mièrt van az,hogy a melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az,hogy a melegek többsège a fiatalabbakat rèszesíti előnyben?

Figyelt kérdés
Jómagam 45 vagyok, simán leszopnèk egy szintén negyvenest,jófarkút, viszont azt tapasztaltam,hogy a saját korosztály is a fiatalokra hajt.Termèszetesen èn is fiatalon voltam csúcsformában,de a melegeknèl ez olyan feltünő.

2021. szept. 1. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert férfiak.
2021. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
mert az emlékezteti a fiatalságukra, már akit..
2021. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan bonyolult ez. A fiatalabbak egyszerűen szebbek. Egy fiatalabb test általában vonzóbb, egészségesebb, mint egy idősebb.


De a "hajtás" szerintem túlzás. Inkább álmodozásnak nevezném.


40F

2021. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
40 az tök fiatal...
2021. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a kérdést én is sokszor feltettem másoknak mivel én sem értettem, és legtöbben azt válaszolták hogy azért mert:

1.Fiatalok szebbek és vonzóbbak.

2.Többnyire 0 vagy kevés tapasztalattal rendelkeznek, és sok embernek izgató ha ők lehetnek az elsők.

3. Könnyebb őket befolyásolni.

Többnyire ezeket a válaszokat kaptam azoktól akiktől rá kérdeztem erre a kérdésre. Azért sem értem mert engem mindig csak velem egykorú srácok vonzódtak. 20/f

2021. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez generáció függő is. Én mondjuk csak a saját korosztályomat preferálom és ez mindig is így volt. Nem kell nekem sem idős, sem nagyon fiatal. Sok fiatal apakomplexusban szenved és pót apát keres magának. Idősebbek meg biztos nem élték ki magukat, aztán manipulálják a naiv, ostoba gyerekeket. Vagy szimplán ők is leragadtak egy gyerek szintjén és nem tudnak felnőni. Abból is akad bőven.


27/F

2021. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk én csak évi két- három alkalommal szoktam partnert keresni arra, hogy leszopjon engem, de az a megfigyelésem, hogy idősek és fiatalok is kaphatóak a dologra, pedig én már 61 vagyok.
2021. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
mert a roppanos virsli szexi és nem az aszott mazsola
2021. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Na vajon... P-vel kezdődik, ennyit segítek.
2021. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tisztára úgy tűnik, hogy a hetero férfiaknál sem más a tendencia. A tehetős fickók vagy pl a rocksztárok, színészek valamiért mindig fiatal csajokkal szaladgálnak, sokszor ráadásul igen csak nagy korkülönbség mellett. Szóval szerintem ez nem a melegek kiváltsága és az okok meg elég egyértelműek.
2021. szept. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!