Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor melegként ismerkedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor melegként ismerkedek egy másik meleg sráccal, akkor hogy jelezzem neki, hogy nem akarok barátságnál többet?

Figyelt kérdés
Nem azért kezdeményezek vele talit vagy akármit, mert párkapcsolatot/szexet akarok. Hanem csak egyszerűen barátkozni.

2021. szept. 11. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Elöbb beszéld meg vele hogy barátilag taliznál vele
2021. szept. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pont az a lényeg, hogy nem akarom kimondani nyíltan hogy csak barátilag, mert az olyan kellemetlen lenne.


Inkább indirekt módon közölném.

2021. szept. 11. 02:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom,hogy próbáltam "csak" barátkozni, hogy kiránduló és egyéb programokra találjak barátot, testiségmentesen.

Senki ilyen meleget nem találtam, mindenki, aki írt, szexet akart, azonnal főleg.

De talán ez azért van, mert a melegek nagy része csak szexet akar, baráti összejárást el sem tud képzelni.

Sajnos :(

2021. szept. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

A beszélgetés elején közölni kell, hogy csak barátság.

Én is próbáltam már meg is lett beszélve, hogy barátság, de valahogy mindig előjött a szex téma, de az már barátság extrákkal.

Olyan barát vagy barátok akivel lehet valamilyen program, beszélgetés, bztos van csak meg kell találni.

2021. szept. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen kirándulok csak úgy, de nincs kivel
2021. szept. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint sokan vágyunk kirándulótársra, vagy "csak" barátra :)

Remélem, mindenkinek összejön !!!

2021. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

🤔🤔🤔 5ös voltam.

Nem igazán értem a 6ost

2021. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

"Pont az a lényeg, hogy nem akarom kimondani nyíltan hogy csak barátilag, mert az olyan kellemetlen lenne.

Inkább indirekt módon közölném."


Hidd el neki is sokkal jobb, ha előre tudja hogy mire számíthat. Csak nyíltan, egyenesen, őszintén. Ne adj neki reményt, hogy beleélje magát, ha utána elveszed tőle.

2021. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!