Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív meleg fiúk! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív meleg fiúk! Ti hogy álltok az ilyen passzívakhoz?

Figyelt kérdés
Ha egy passzív nem maszturbál és azt se akarja hogy ti kiverjétek neki, és inkább tudomást se szeret venni a farkáról. Viszont dugni lehet és az aktív farkát mindig kívánja.( A passzív farkával nincs semmi gond )

2021. szept. 11. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Számomra ez így nem túl izgató, mert engem fiúkkal kevésbé vonz a dugás.
2021. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ok. Én a fiukban a fiút szeretem azaz a farkára is szüksègvan.
2021. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk van ilyen problémám, de ez nem azért van, mert nem akarom, csak ameddig nincs teljes bizalom, addig nem tudok elmenni. Bár én nem is szexpartnereket keresek. Nekem pl áll normálisan, nem is lankad, de nem tudok elélvezni(Akkor sem, ha magamnak csinálom.). Csak akkor, ha már teljes bizalom van. Ettől függetlenül én engedném a partneremnek, hogy kiverje, stb, csak nálam ez van.
2021. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen adnék ennek egy esélyt

25f

2021. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Én is szeretem közben a farkát is fogni, kényeztetni.

Ezért vagyok meleg. Nem csak a luk a lényeg

2021. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%
A metál zene egy rétegzene. Kommersz műfaj az is
2021. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám paszolna, mert én aktívként szexelni szeretek inkább
2021. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#3


Én hasonlóképp. Pont emiatt (is) föl is hagytam az alkalmi partnerek keresésével jó hosszú időre. Most meg inkább csak a szub/Dom viszonyok izgatnak szub oldalról. Ott tényleg nincs szükség a farkamra (legfeljebb mint kínzóeszközre), és ez így nekem jó is, valahogy megnyugtató, hogy nincs "teljesítési kényszer".


Amúgy semmi probléma a szerszámmal, majdnem minden nap kiverem, működik. :)

2021. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
A full passzív tökéletes a full aktívnak. Engem példának okáért kifejezetten feszélyez, ha a passzív fél nemi szervét kell izgatnom, mert nem vonz - bár teste minden más porcikáját szívesen simogatom :)
2021. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgylátom eléggé megosztó vélemények vannak. Bevallom én vagyok az a passzív. Eddig csak olyan aktívakat ismertem meg akik nem fogadtak el így. De szerencsére vannak olyanok is akiket ez nem zavar. Vannak még hozzám hasonlók itt?

Furának érzem magam ilyen passzívként.

A saját farkamat sose élveztem, így nem szoktam egyáltalán maszturbálni.

Az aktív farkával sokkal jobban szeretnék játszani és ilyenkor csak arra fókuszálni hogy neki jó legyen és élvezni őt, sokszor álmodok ilyensmikről. Emiatt néha reggelre kiélvezem magam véletlenül de ezt nem tudom megállni.

Van olyan aktív aki így is elfogad?

2021. szept. 12. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!