Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezek után jó ötlet lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után jó ötlet lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
Szóval az a srác akivel szexelni akarok, azzal régen egy suli jártam. Akkoriban folyton szekált engem, mert meleg vagyok. Most kiderült, hogy ő is meleg, és szeretne szexelni velem. Őszintén szólva igent mondtam, de nem tudom jó ötlet volt-e?

2021. szept. 19. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudta anno elfogadni magát ezért szekált. Feküdj le vele, valószínűleg megváltozhatott.
2021. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
nem tartom annak; majd jól szétaláz közben, mint korábban tette
2021. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem (volt) jó ötlet.

De persze, te döntöd el, csak én biztos nem állnék még szóba se olyannal, aki általánosban ilyennel piszkált.

Volt már rá példa hogy utána jóba akart velem lenni ilyen, de nem mentem bele.

2021. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Te döntésed, de szerintem nem jó ötlet.
2021. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Benne van a pakliban, hogy megaláz, de mostmár én sem vagyok olyan mint régen, keményen vissza tudok ütni.
2021. szept. 19. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha bejöttök egymásnak, nem látom be, hogy a múlt miatt miért kellene visszakozni.

Neki biztos még cikibb lenne, hogy az egykori nagy hetero most egy pasival szexel, biztos nem kezdene alázni.

2021. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért szekált, mert utálta magában, hogy meleg. Most, hogy elfogadta, téged is elfogad. Annyi, hogy vigyázz magadra
2021. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Az 1-essel és a 7-essel értek egyet.


Érdekes amúgy ez a szekálás, sokszor tényleg a rosszul értett, rosszul kifejezett és rosszul feldolgozott, szóval menetközben eltorzult szeretet jele.

2021. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam volna egyből igent

Először közös program ilyesmi

És utána talán

2021. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sem jó ötlet. Visszamenőleg sem menti fel semmi alól, hogy kiderült, hogy csak fedősztori volt. Persze már kérdés, ha nem csak egyszeri-alkalmi szexet akartok. Ha komolyabbat, akkor érdemes belemenni, csak akkor más, hogy mondjam, az út. Akkor mélyebben kell tisztázni a dolgokat.
2021. szept. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!