Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg szaunákban van esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg szaunákban van esély gruppenre is?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, régóta izgat a gondolat, hogy egyszerre többen használják a testemet, ezért gondoltam rá hogy kipróbálom egy meleg szaunában, de nem tudom, mi ennek a menete, hogy lehet leszervezni egy ilyet.

(Ha ez számít, fiatal, sportos testalkatú vagyok.)



2021. szept. 19. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Az ajtóval zárható boxba befér kettőnél több ember is. Az megy be, akit beengedsz. De vannak olyan "közösségi helyek" is, ahol ez lehetséges.(Az más kérdés, hogy a résztvevők eleve együtt menne,k vagy ismeretlenek ott verődnek össze. Én ez utóbbi esteben -több ok miatt- biztosan nem vennék részt.)
2021. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csak szaunázni mennek oda az emberek... szóval igen, ha megvan a résztvevők között a szimpátia akkor előfordulhat.
2021. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Magnumban biztosan megoldható, hogy többesben szerepelj.
2021. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!