Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban az,hogy ki hogyan szereti berendezni a lakását?

Figyelt kérdés

Ha eljut oda a kapcsolat pl,hogy összeköltöztök.


Mennyire ragaszkodtok a saját elképzeléseitekhez?


2021. szept. 20. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatnak már alapból kikéne ütnie a csak saját önös érdekeket. Szóval ez nem kéne, hogy kérdés legyen. Én pl közösen akarnám a párommal megtervezni ezeket a dolgokat. Sosem erőltetnék semmit a másikra.
2021. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De mi van akkor ha valakinek nagyon szélsőségesek az elképzelései a lakberendezést illetően?:)


Vagy ha vannak dolgok,amiket nem szeret a lakásban.


Én pl nagyon nem szerem a zsúfolt lakást,és nem bírnék úgy élni,hogy nincs szabad terem:)

Mások meg mindenféle giccsel,és agyonzsúfolt,felesleges bútorzattal szeretik feldíszíteni a lakásukat:)

2021. szept. 20. 22:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mindenkinek vannak rossz tulajdonságai is. Ha nem tudod azokat elfogadni, akkor nem vagytok egymáshoz valók. Ennyi az egész. Értem, amit mondasz, de akkor ilyennel nem is kell, hogy ismerkedj, aztán nem lesz belőle probléma.


Ha számodra ez is ilyen fontos, akkor így keress. Aki meg nem esik bele, az meg kuka. Én magamból indulok ki, de én közösen próbálnék mindent megalkotni. Szóval, ha a másiknak nem tetszik az én öteletem, akkor az nem lesz. De, ha az övé nem tetszik nekem, akkor az sem. Szóval aranyközépút.

2021. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen szempont ahol a két fél szereti egymást, érzelmileg tényleg közel állnak egymáshoz. Mindkét fél "engedni" fog a másiknak az élet ilyen, vagy olyan területén. Ha túl nagy a szakadék az ízlésben, bioritmusban stb. az probléma tud esetleg lenni (de ha érzelmileg kötődnek egymáshoz akkor áthidalható), a lakások eltérő berendezési stílusa viszont többnyire nem szakítóok. Ahol igen, ott maga a kapcsolat nincs teljesen rendben.
2021. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

" ha eljut oda ..."


Ezen a hűvös reggelen a jóízű nevetés felfrissített. Melegek és a kapcsolat, meg az összeköltözés....közös élet.....:D

2021. szept. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neked kapcsolat. Ennyi.
2021. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A párom gyüjtögető, és minimalista vagyok. A nappalit közösen rendeztük be, szabad kezet adtam neki, csak szóltam ha már valami túl zsúfolt volt. a hálóban az én kérésemre csak a francia ágy, két éjjeli szekrény és egy ruhás szekrény van, mást nem szerettem volna.


mindkettőtöknek kell engednie kicsit. .

2021. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A parom teljesen minimalista elkepzelesekkel rendezte volna be a hazat, en meg szeretem ha mindennek helye van.

kulon haloszobank van, az enyem zsufolt, az oveben gyakorlatilag csak az agy van

a nappalit mar nehezebb volt mind kettonk izlesenek megfeleloen berendezni, de szerencsere sikerult kompromiszumot kotnunk es mind ketten jol erezzuk magunkat az otthonunkban

2021. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban vagy a szerelmeddel, nem lesz olyan nagy külömbség az ízlés világotokban lakberendezés szempontjából Amitől tartasz.
2021. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos engem nagyon zavar a zsúfoltság.

Apám állandóan telepakolta minden sz-rral a lakást,felesleges bútorokkal,nem lehetett megmozdulni rendesen.


Én már attól is rosszul vagyok,ha a kabátakasztón rengeteg kabát van,és foglalja a szabad teret.


Másik amit ki nem állhatok,a csereped virágok a lakásban,amik koszolnak,foglalják a helyet.


Szerintem baromi drága ma a lakhatás,sokan kis élettéren kénytelenek élni,ezért az a legjobb ha praktikusak vagyunk.

2021. szept. 21. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!