Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek (is) miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek (is) miért ilyen kirekesztőek, miért nem tűrik a más véleményt?

Figyelt kérdés

Éppen az ellenkezőjét hangoztatják magukról folyton, de csak addig tart amíg valaki 99%-ban velük ért egyet.



Én meleg vagyok és Fideszes, jobboldali ember.

Nem titkolom a melegségem, nincsen alibi feleségem, barátnőm.

Igaz, nem is hangoztatom, de a környezetem tudja. Férfiként viselkedek mindig.



A legtöbb meleg ha csak szikráját érzékeli, hogy nem vagyok ellenzéki, már ellenségessé válik velem.

Mintha elárulnám őket.


Alapból a liberálisok ilyenek, de a melegek zöme is miért ilyen?


És szomorú, hogy ezek között pedig van tanult, értelmes meleg is és mégis.


Én nem kezelem így őket, pedig a politikai oldalról amit támogatnak nagyon meg van a véleményem.

Fordítva tőlük ugyanezt miért nem várhatja el az ember?



2021. szept. 21. 09:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Ne keverjük a politikát és a szerelmet.
2021. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
13%

Teljesen egyértek veled. Én is meleg vagyok de elhatárolódom a meleg mozgalmaktól. Színtiszta politika. O1G érveléssel, zéró színvonalon.

Ezek a mozgalmak, mint az lmbtq ártanak nekünk a legtöbbet.

2021. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem kéne ezzel kérkedni, mindenki előtt, beteges és gusztustalan. Légy fideszes a 4 fal között, nem akarom, hogy a gyerekeim ezt lássák :D
2021. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%

"És szomorú, hogy ezek között pedig van tanult, értelmes meleg is és mégis."

Mármint miért nem ért egyet a fidesszel, aki csökkentette a jogaikat? Nem tudom, talán mert minden értelmes, demokrata ember nem ért egyet a fidesszel.

2021. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 steven95 ***** válasza:
84%

Miért vagy kirekesztő a kirekesztőkkel?- mondaná egy troll.


Meleg vagyok , éa nem fideszes. Én sem hangoztatom. Csak kiállok a jogaimért. Ha majd engedik az azonos neműek házasságát, neked nem kell megházasodni egy alibi pasival.


Ne haragudj meg, ha melegként olyanokat támogatsz akik az egyenlőségünk ellen ágál, pedofilnak mutat be, nem rohanok a karjaidba.

2021. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Fideszre szavaztam 20évvel ezelőtt már, ma nem tenném.


Hírekben, pontosabban a retó rádióban ez a mondat hangzott el,

Soros Bérencek tüntetnek a pedofil törvény ellen....

A homoszexuálisok deviáns beteg emberek.....

Ezk a mondatok hírekben hangoztak el nem egy beszélgetés, vagy interjú során

A homoszexuálisok óvodákban szexuális felvilágosítást akarnak tartani

Szerintem egy gondolkodó ember ezek után nem szavaz a Fideszre.

Aki teszi önmagát minősíti.

Főnököm is így tesz aki szerint

Szivárvány jelkép nézésével el lehet kapni ezt a betegséget!

Az ő dolga nem foglalkozok vel.

Béke veled.


Mindez 1 ember miatt aki nem tudja elfogadni fiát.

2021. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Mert az általad támogatott politikai párt negatív irányba próbálja befolyásolni a társadalomnak a melegekről alkotott képét, ezáltal még rosszabb helyzetbe hozva a homoszexuálisokat, főleg a fiatalokat és a tinédzsereket. Ezenkívül a szexualitás nem választás kérdése. A politikai hitvallás viszont az. Senkinek sem kell támogatnia egy ilyen pártot.
2021. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
10%
Én azt nem értem, hogy miért hivatkoznak magukra úgy, hogy “színes” társaság. Hogy a különbözőségeket hirdetik. De HOMOszexuálisok. Két ugyanolyan nemű ember egy pár. Ettől nem színesebb még egy hetero pár is, ahol van egy férfi és egy nő? Különbözőek érted… 🤔 Félre értés ne essen, semmi bajom a melegekkel, csak ezt a részét nem értem, hogy állításuk szerint “színesebbek” a társadalom többi részénél de mégis két ugyanolyan ember alkot egy párt. Nekem kicsit visszás az egész felfogás. 😅
2021. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem a két ember relációjában színesebbek, hanem az egész társadalom viszonyában. Hiszen többféle egy olyan társadalom ahol vannak homo- bi- és heteroszexuálisok is, mint egy olyan, ahol csak homo- vagy heteroszexuálisok vannak. Ezt te is érted, de te legalább valami újfajta trollkodást találtál ki, amire hivatkozva játszod az értetlent.
2021. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

De a te logikád alapján, a nő+férfi párban miért van több szín, mint a férfi+férfi párban?

Egyébként még soha nem hallottam, hogy a meleg párok színesebbek a heteroknál, csak azt amit az előző válaszoló is leírt, hogy a társadalom színesebb a nem hetero párok láttatásával, azok eltitkolása helyett.

2021. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!