Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire normális hogy miunt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy miunt passziv az aktiv nője akarok lenni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Régen nekem is ilyen gondolataim voltak, kinőttem szerencsére. Nem normális bármennyire is elfogadó akar most lenni az emberiség, nincsenek hormonális problémáid? Tesztoszteron szint?
2021. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez rendben van.És még ha be is öltöznél?Gondoltál rá?
2021. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez van de csak otthon szeretnék lány lenni. Női név, ruhák,smink.

De utcán vagy társaságban kizárt.

2021. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ez a helyzet nálunk, ezt élvezzük mind a ketten. De csak otthob.
2021. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De mit értesz ezalatt? Női ruhákat akarsz viselni? Női házimunkákat akarsz végezni? Vagy mégis mire gondoltál pontosan? Az ágyban nyilván eléggé hasonló a két szerep, pláne ha a passzív valóban full passzív, szóval mondjuk szopni is inkább csak ő szokott, fordítva nem igényli.
2021. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pontosan

Női ruhákba lenni

Házi munkákat végezni

Kiszolgálni az aktívot.

2021. szept. 22. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj lépjünk túl a középkoron.

A házimunka nem csak a nő dolga,ahogy kiszolgálni sem kell a férfit...ezt férfiként mondom.

Illetve kb 1esetben: ha én egymagam tartom el a csajt,akkor csinálja csak.de ha mind 2en melozunk akkor már nem.

Akkor is ha az a csaj történetesen pasi.

2021. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Látod, én el sem tudnám képzelni, hogy a párom - ha lenne -, akkor női ruhában legyen, vagy cselédkedjen én meg mint egy tekintetes úr,pöffeszkedjek.

Egy férfiként kinéző, viselkedő és egyenrangú társat tudok csak elképzelni, női ruhát pedig el nem tudnám viselni senkin.


Te talán nem is meleg vagy, hanem bi,azok mániája a női ruha, ahogy olvasom....

2021. szept. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!