Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok bekövetni képek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok bekövetni képek alapján szimpatikus srácokat instán?

Figyelt kérdés
Viszont fogalmatok sincs róla,hogy meleg-e,és jó lenne ha kiderülne. Tudom, legegyszerűbb ha megkérdezem de nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni. Nektek mi vált be?

2021. szept. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Senkit sem szoktam bekövetni, még azokat sem, akiket ismerek.


Inkább azokat csak, akikkel jóban vagyok, ennyi.

2021. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2%

Persze. És volt is olyan, hogy az oda-vissza kedvelés után rám írt az illető, beszélgettünk, és aztán taliztunk. Ott derült ki, hogy én "másképp" is bejönnék neki, ha nem bántana meg.

Megkérdeztem, hogy komoly-e, hiszen idősebb vagyok. De ő azt mondta, amúgy is az idősebb pasikat kedveli, nem véletlen "szívecskézi" a fotóimat.

...futottunk egy pár kört, tudta, hogy hetero kapcsolatban élek, stb... ;)

2021. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vagyis régebben csináltam ilyet. Csakis olyanokkal akikről tudtam biztosan, hogy meleg, mert egyébként szerintem az ember kisugárzásából (no meg a követéseiből) könnyen ki lehet deríteni, hogy melyik kapura játszik.

Persze általában nem lett belőle semmi, nem igazán követtek vissza... :/

2021. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!