Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen taktika lehet nyerő?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen taktika lehet nyerő? Az jó lehet, hogy kistelepülésen, falvakban lévőknél próbálkozni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy fiatal helyes fiúknál falvakban vagy nagyon kisvároskban ha van meleg és romeon, stb. megtalálom talán náluk nagyobb esélyem lesz, mert ők nem válogathatnak.


Ahol alig van meleg, talán ők rugalmasabbak.


Fiatal vagyok én is, de nem nézek ki valami jól.

Budapesten meg egyetemi városokban hiába sok szép fiú van, ők is könnyebben válogatnak.


Ez jó taktika lehet? Vagy ha nem akkor mi?



Ja persze nem költöznék oda hanem romeon megdumálnánk utána odautaznék.



2021. szept. 25. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha szar vagy kis faluban is az leszel.
2021. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Életem, kétféle ember van. Az, akit az érdekel, hogy mindegy, csak dugás legyen, és az, aki bizony vizuális lény, és ahhoz vonzódik, ha azt látja, ami számára izgató és esztétikus. Más esetben vágya se tud kialakulni rá, hogy bármit is akarjon. Akkor se, ha 50 éve egy lakatlan szigeten van kiéhezve.
2021. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
Te valami Papó vagy mi 🙄🙄🙄🤬🤬🤢🤢
2021. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Persze, hogy az. Ha nem az lenne már a kérdéseben kiírta volna a korát, hogy dőljenek a privátok :D
2021. szept. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Kizártnak tartom, éltem ilyen helyen, felejtsd!

Sok ráérő még éjjel is sasol,hogy ki merre kivel miért!

2021. szept. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Falusi vagyok. Itt nem nagyon van meleg, vagy csak nemtudok róla.

Taksn annyival másabb, az itteniek nem annyira nagy képűek, nincsenek úgy elszálva mint a legtöbb nagy városi.

Persze tisztelet a kivételnek.

És így könnyebb velük szót érteni, nem feltétlenül ráznak le az első 2 percben.

2021. szept. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

4.valaszolo.

Gondoltam hogx az.

KB mint amikor nem küldd képet.

Anno amikor innen taliztam valakivel, nem küldött képet, hát nem is csodáltam.

Nem. Fiatal volt

2021. szept. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

28 vagyok.

Csak nem nézek ki valami jól.

Bunkózni nem kell.


Nyilván az ember megoldásokban gondolkozik.

2021. szept. 26. 08:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"talán náluk nagyobb esélyem lesz, mert ők nem válogathatnak."

Én egy 2400 fős kis faluban éltem majdnem 20 évig. Rajtam kívül csak 1 fiú volt, akiről biztosan tudtam, hogy egy csapatban játszunk. 1 évvel volt fiatalabb tőlem, de nem jött be, nem tetszett. Az, hogy nagyon szűk a merítési lehetőség, nagyon kicsi az esély ismerkedésre falun, nem azt jelenti, hogy akkor nekünk "bárki" jó lesz, csak legyen már valaki. Megtaláltuk máshogy a lehetőséget az ismerkedésre: a környező falvakból vagy kisebb városokból kerestünk, vagy esetleg utaztunk 50-70 km-t megyeszékhelyre, hogy ismerkedjünk. Azért megyén belül nem olyan nehéz mozogni ma már, ha az ember ismerkedni akar. Én is utaztam 60-70-km-eket. Nekem nagyon nem szimpatikus ez a "taktikázás", hogy "ha neked ott a kis faluban ló nincs, akkor jó lesz a szamár is". Ez a taktikázás nálam csúnya dolognak számítana, nem esne jól, és ha valahogy kiderülne számomra, akkor nagyon megsértenél, megbántanál vele.

"Ez jó taktika lehet? Vagy ha nem akkor mi?"

Ha nem vagy 10/10-es modell kinézetű és ez zavar téged, akkor változtass a megjelenéseden. Az arcodat nem tudod "lecserélni" ugyan, de egy csomó olyan módszer van, amely optikailag kedvezően befolyásolja, javítja a kinézeted és a közérzeted és ezáltal önbizalmat ad. Ezeket kell megtanulnod. Hajstílus, egy jó fazon, jó szín, lehet játszani a szakállal, borostával is, szemüveggel, egyéb kiegészítőkkel, arcápolás, bőrápolás, szép fogak, öltözködés, a megfelelő ruhadarabok összeválogatása, pici sport, mozgás, ha esetleg van egy kis túlsúly akkor egy kis fogyás stb., az ilyenek nagyon sokat javítanak a megjelenésen. Ha ezeket megtanulod, az nagyon sok önbizalmat fog adni és sikeresebb leszel. Hidd el, bárkiből lehet jó pasit faragni, csak érteni kell hozzá! Ne taktikázz! Az nagyon nem szép dolog. Nem szép dolog kihasználni és saját előnyödre fordítani mások kiszolgáltatott helyzetét. Inkább tegyél valamit azért, hogy önmagadból kihozd a legtöbbet. Valahogy így:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy falun is válogatnak. Mindenki nála jobban kinézőt, vagy esetleg hasonlóan jóképűt szeretne.

Az az igazság (és most lehet lepontozni), hogy a legtöbb fiú így működik.

Nagyon kevés az esély rá, hogy annak ellenére, hogy az ember nem néz ki olyan jól, egy helyes fiút találjon. Én is ebben a cipőben járok... Próbálnék én itt vidéken jól kinéző palikkal lenni, és találnék is ilyet, de egyiknek se jövök be, labdába se rúghatok náluk. Persze van akinek tetszem, de egyszerűen képtelen vagyok vonzódni hozzájuk, pedig nem csúnyábbak nálam. :c

18/F

2021. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!