Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha tartós párkapcsolatra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tartós párkapcsolatra keresel valakit hanyadik randin mondjátok el egymásnak a teljes neveteket?

Figyelt kérdés
Pl a harmadik randin már lehet?

2021. szept. 27. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
omg
2021. szept. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem ettől fog függeni egy kapcsolat tartóssága...
2021. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
És addig hogyan akarod őt hívni? "Haver", "férfi", "ember akivel randizok"?😂 Ha neten ismered őt meg akkor a első randin lehet, ha személyesen kérted el a számat akkor is szerintem simán lehet a, első randin.
2021. szept. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3 as vagyok, mos olvasom hogy „teljes nevet" írtál, szerintem azt is lehet rögtön az elején, minek titkolni?
2021. szept. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Normális emberek bemutatkoznak egymásnak mikor először találkoznak, legalábbis az én környezetemben így megy. A legalja proliknál lehet máshogy van, nem tudom.
2021. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal el kell mondani, oda nem nicknévvel megy senki.

Komoly kapcsolatnál a név, a kor és a foglalkozás,lakóhely alap,hogy elmondja valaki. Ja és azt sem árt,hogy szingli , mert nagyon sokan játszanak olyat,hogy még nem szakítottak,de már nézelődnek. Ez nagyon nem korrekt dolog senkivel szemben sem. Főleg azért nem, mert nem lehet lelkileg tiszta,aki egyik nap még ezzel van,másik nap azzal.

Minden kapcsolatot le kell zárni, egy ideig lelkileg helyreállni - szingliként - és utána ismerkedni !


Egyébként a bemutatkozás alap, minden más esetben is, még ha egy szerelőt vársz, akkor is !

Nem is értem,hogy merul ez fel..


Neten át más,az rendben van,de még akkor is,ha pár levél után ha látszik a komoly szándék, akkor név,telefonszám alap.

Máshogy nem is ismerkednék komoly kapcsolat céljából....Na, lehet, ezért is nincs most senkim :)

2021. szept. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Maga a kérdés is értelmezhetetlen számomra. Ha valóban tartós kapcsolat a cél, akkor randi előtt is tudja már, kivel fog találkozni, nem?!
2021. szept. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Keresztnevet tudunk.

Családnevet nem.

2021. szept. 27. 10:18
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Te meg eletedben nem talalkoztal masik emberrel?!

Amikor talalkoztok, kezet fogtok es TELJES nevvel bemutatkoztok.

2021. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Már az első randin bemutatkoztam mindig teljes névvel, szerintem így korrekt. Pedig nem szeretem a keresztnevem, mert régies. Ezért megkértem őket, hogy a nevem becézett alakján szólítson, mert azt még úgy-ahogy elviselem. Meg igazából nekem sem annyira szimpi, ha valakiről 4-5 randi után is csak annyit tudok, hogy "Bence". Na jó, de milyen Bence? Azt nem tudom, pedig már (lehet, hogy) szex is volt.

Tök felesleges ennyire titkolózni, óvatoskodni. Nekem ez valahogy bizonytalanságot, túlzott óvatosságot sugall. Azt a benyomást kelti, hogy nem bízik meg bennem és fél tőlem, hogy visszaélek a nevével. Úgy meg sz.r randizni, hogy a partnerem nem bízik meg bennem.

Volt egy ismerősöm, haverom, aki FÉL ÉVE járt már egy sráccal, a Dáviddal. Legalábbis a srác Dávidként mutatkozott be neki anno. A vezetéknevét se tudta a haverom. Véletlen jutott a hír a fülembe, hogy nem is Dávidnak hívják, hanem Jóskának és a vezetékneve sem túl szép. Annyira nem szerette a nevét a srác, hogy még a párja (haverom) előtt sem merte felvállalni. Szerintem ez ultra gáz. Hogy a saját párjának sem mutatkozott be rendesen fél évig és letagadta, elhallgatta a saját nevét. De mondjuk ez elég extrém eset már.

Én sem szeretem a saját keresztnevemet, de most mit csináljak, ha ez van? :) Emiatt nem fogok hazudni vagy titkolózni vagy másnak kiadni magam.

2021. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!