Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha megismerkedsz egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedsz egy másik meleggel, akkor van ez az íratlan szabály?

Figyelt kérdés

Ha nyitva akarom hagyni mint később esetleg potenciális romantikus partner, akkor ne hozzam fel neki hogy kivel jártam korábban, vagy randis élményeket. Szóval az ilyenek teljesen maradjanak ki a beszélgetésből.


Ez tényleg létezik? Én eddig nyíltan beszéltem mindenkivel mindenről, pl ha randiztam is valakivel akkor is meséltem neki arról mi volt korábban.


Egy pszichológus tanácsolta nekem egyébként ezt.



2021. szept. 29. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Van, de mivel íratlan, senki sem ismeri, mert csak szájhagyomány útján terjed, mint az AIDS! :)
2021. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marhaság ezeket mesélni. Mármint megemlíteni oké, de majd, ha kíváncsi rá a másik, akkor megkérdezi. Ha már közelebbi viszony kialakul, akkor úgy is bővebben szóba jön a múlt. Jobb esetben. Én mondjuk igénylem is, hogy meséljen magáról a másik. Ha nem is az elején, de, ha már megvan a kölcsönös bizalom.
2021. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kifejezetten mesélni, de nem elzárkózni ezektől. Vagy megemlíteni, ha releváns.
2021. szept. 29. 12:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog ez....!engem annyira nem zavarna.....de nyilván van egy határ.
2021. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Én egyetértek a pszichológussal. Ismerkedéskor egymás alapvető személyiségére vagyunk kíváncsiak, nem a másik félnek a szexuális előéletére teljes részletességgel. Vigyázni kell a mértékkel, hogy mennyit és mit árulsz el az előéletedről, mert a másik félből akár visszatetszést is kiválthat, ha túl részletesen meséled el, hogy kik voltak előtte, hányan voltak, mit csináltatok, hogy csináltátok, kiben mi tetszett, mit szerettél bennük stb. Jobb magatokról beszélni, megismerni egymás személyiségét, tulajdonságait, szokásait, hogy mit szerettek az életben, mit szeretnétek a kapcsolatban, mi az elképzelésetek, mit vártok el egy kapcsolattól, hogyan képzelitek el azt, mint a régi hódításaitokról, randiélményeitekről, randipartnereitekről élménybeszámolót tartani. Az utóbbi visszatetsző lehet a másik fél számára.
2021. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de nagyon nem vagyok kíváncsi, hogy előttem ki volt! Ha nem tudtad még elfelejteni, akkor ennyi volt máris a részemről.
2021. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

NEM a szexuális életemről meséltem volna, csak arról, hogy volt már párkapcsolatom.


NEM kifejezetten mesedélután lett volna, csak pár mondatban megemlítem, hogy hívták mi volt a foglalkozása stb.


NEM randi-szándékkal találkozom azzal akivel beszélnék erről, csak haverkodni. A randi csak esetleg opció lenne egyszer, mert jelenleg ő párkapcsolatban van. Bár úgy néz ki lehet véget fog neki érni. De ez mindegy most.

2021. szept. 29. 17:04
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
De tényleg ez miért érdekelné a másikat?! Ha nem randi, akkor meg mégjobban értelmetlen. Nem akarsz az óvodás emlékeidről is mesélni?!
2021. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem fogalmaztál egyértelműbben??? Potenciális romantikus partnert írtál először, most meg csak haverkodást.

"eddig nyíltan beszéltem mindenkivel mindenről" most meg "csak pár mondatban megemlítem, hogy hívták mi volt a foglalkozása"

Nem látunk a fejedbe, nem tudjuk kitalálni a gondolataidat. Alaposabb leírás hatékonyabb lett volna.

2021. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A POTENCIÁLIS kifejezi, hogy aranyos, kedves, de nem kifejezetten célpont.
2021. szept. 29. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!