Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokszor tapasztalni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor tapasztalni, hogy sokaknak csak egy (vagy több) alkalmi kalandra kell a másik személy. Van itt olyan, aki ennél komolyabban gondolkodik, és nem eszközként tekint a másikra? Ti mit tapasztaltok e téren? Hogyan keresgéltek?

Figyelt kérdés
F/36, Budapest

2021. okt. 13. 06:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Vagyunk jó páran ilyenek,akik nem eszköznek, numerának nézik a másik embert.Ránk viszont hamar odavágják, hogy lúzer, álmodozó,idealista, vagy impotens.

Magam részéről ezért-is- hagytam abba a direkt keresgélést.


F,Bp

2021. okt. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok, bár én most nem is keresek. :D Magamra is most alig van időm, szóval nem érzem fernek így az ismerkedést, mert nem tudok annyi energiát belefektetni, amennyit szeretnék. Egyébként már én is kaptam ilyen megjegyzést, hogy biztos impotens vagyok, vagy aszexuális, hogy nem megyek k*rni, ha rámjön. Bár én ezeken csak nevetek, mert természetesen nem igaz, csak eléggé máshogy gondolkozok, mint a többség.
2021. okt. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Jelen
2021. okt. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gaben32 ***** válasza:
90%
Nekem egy állandó jo lenne.
2021. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen szerintem is. Csak nehéz megtalálni.

Jó lenne még ismerkedés is ha lenne.

:)

2021. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Őszinte leszek én már lemondtam a komoly kapcsolat megtalálásáról.Az alkalmizás még nem az én stílusom.Így maradok magamnak .rengeteg helyen olvasom hogy óóó én komoly érzelmekben alapuló kapcsolatot keresek.Nah ezek 95százaléka is kamus.
2021. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os, ne add fel.

Hidd el,hogy lesz még párod !


Aki pedig kamus, az nem talál sem nyugalmat, sem boldogságot ...

2021. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is olyat keresek, akivel jókat tudunk beszélgetni, programokat csinálni. Jól érezni magunkat.
2021. okt. 13. 11:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én sem eszközként tekintenék a másikra, hanem társamként, de néha én is azt érzem, hogy ez már kihalt állatfaj :/
2021. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk még egy páran, de neten nem fogsz találni. Nagy részük vagy kamus, vagy csak álmodozik és megfutamodik a találkozó előtt. Jómagam sem megyek már bele semmibe sem, pont ezek miatt. Nem ér ennyit az egész!
2021. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!