Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A nem válaszolás joga miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem válaszolás joga miért bunkóság?

Figyelt kérdés
Vannak bizonyos esetek, amikor olyan üzeneteket kapok Romeon és Grinderen, amikre nem, hogy nem akarok, de szinte lehetetlen is válaszolni. Értem ezalatt azt, amikor irreálisan idősebb emberek írnak, vagy perverz dolgokkal indít valaki. Miért várja el mindenki, hogy válaszoljunk ilyen üzenetekre?
2021. okt. 16. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, ha van időd rá és nem százával kapod az ilyeneket, akkor illik illedelmesen visszautasítani őket, akár egy kimásolt szöveg is megteszi. Ha nagyon bunkó/perverz az illető, akkor meg tiltod/ignorálod. Ha valaki felháborodik a nemen, akkor szintúgy, tiltod/ignorálod.
2021. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a levél normális alap egy válasz. Ha normális. Ha nem az akkor is de akkor már döntök én is úgy néha hogy nem írok vissza. Szerintem az embert minősíti. Sose tudhatod akivel paraszt vagy mikor ül veled szembe. Lehet ő lesz a főnököd vagy a vizsgabiztos vagy akárki...
2021. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szoktam válaszolni, de amikor csak egy szia vagy valami hasonló van, arra már nem sok kedvem van, mert azt gondolom nincs benne annyi ész, hogy a beköszönés után legalább egy mondatban összefoglalja, miért keresett meg.


A másik kedvenc, amikor valaki már egyszer kosárt kapott és annak ellenére keres. Ilyen esetben tényleg csak "láttam" üzemmód.


Tiltani nem szoktam, mert akkor másik profillal fog próbálni, ami értelemszerűen nem lesz ismert. Így legalább egyértelmű kiről van szó, nincs felesleges kör, volt és van így is elég...

márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!