Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szűz (csak fiúkkal) pasiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz (csak fiúkkal) pasiként elmondjam a partneremnek majd hogy első lesz?

Figyelt kérdés
Így 29 évesen rájöttem kiakarom próbálni milyen srácot dugni pl. De nem égő ennyi idősen kezdőnek lenni pasikkal?

2021. okt. 17. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kamuzni, szóval mondd el. 29 évesen miért nincs saját döntésképességed? Félre ne érts, de mi az, hogy égő? Miért lenne égő? Ezek szerint számodra égő. Számomra pl nem az.
2021. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt megfogalmazni. Tiszta rossz hogy olyan témába akarok belemenni amiben másnak ennyi idősen már rutinja van. Ettől égő. Mindegy ha nem érted nem érted. Nem vagy a helyembe.
2021. okt. 17. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem, amit mondasz, de nem másokkal kell foglalkozni, hanem magadddal. Főleg 29 évesen. Ne mások véleménye érdekeljen. A te fejedben égő, másében nem biztos. Enyémben pl egyáltalán nem az.
2021. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Mond el minden képpen. Azért akkor jobben oda figyel rád. És ovatóssabb a többség. És azért ez az első alkalommal nem árt.
2021. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 43 évesen volt az első és nem volt égő.

Ja, és tudta a partnerem/barátom, hogy ő lesz az első. Neki (és sok más ffinek) ez külön izgalmat jelentett.

2021. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmondtam az elsö pasimnak hogy ő lesz az első, de úgy első hogy elötte csajjal se voltam még. Mindezt 30 évesen, idén. Kicsit szégyelltem, de amikor láttam hogy nem zavarja, plusz mlg meg is tesz mindent hogy biztos jó legyen nem bántam meg.

Az elsönél kell egy kis iránymutatás a kezdönek szerintem. Mond el neki nyugodtan, ha normákis, nem fog ezen problémázni, hanem még segiteni is fog, hogy minél jobban sikerüljön.

2021. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mondd el. Jobban odafigyel majd rád.

De ha gondolod, szivesen megmutatom, milyen is egy fiúval. Megsúgom, hogy jó nagyon.

2021. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem égő, én 31 éves voltam , csodálkozott a srác de őrült is neki.
2021. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árthat, legalább tudja hogy kezeljen.
2021. nov. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!