Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért engem piszkál az anyja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem piszkál az anyja meg pár haverja?

Figyelt kérdés
Szóval kb 3 hete lefeküdtem egy sráccal. Ő írt rám a Rómeón. Taliztunk, megdugtam, smár, stb. Aztán még volt még egy tali 2 napra rá majd kb minden nap. A srác belémzúgott. Elmondta az anyjának és most így kiderült, hogy én voltam az első srác neki. 17 éves. Én 33. Ha ő akarta miért dráma ez? Meg mit gondolnak mit érnek el? Mit tennél ilyen szituba? Mert ugye bunkó se akarok lenni hisz azzal lehet neki ártok ha a barátaival vagy az anyjával keményen visszaszüloagtva dumálok. Én nem tudtam hogy szűz és azt se hogy 17 hisz 20-nak mondta magát. Megjegyzem jogilag a 17 is tök rendbe van.

2021. okt. 18. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
99%
Mert valakire kell haragunia. Nem fogadte el. Ez egy folyamat. Ne légy paraszt. A kissrác lelkére vigyázz inkább bár úgy veszem ki a szavaidból, hogy rendes srác vagy szóval biztos hogy jó kezekbe van a fiú is.
2021. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Van aki szerint tuti sok a korbeli eltérés. Holott ha nem veled csinálja hanem mással akkor is csinálja. Ha bejössz neki miért baj ha idősebb vagy? Ezt sose értettem. Legalább nem egy kezdővel jön össze aki béna és lehet csak rossz emlékké teszi. Ami pedig a piszkálást illeti. Jól teszed hogy nem reagálsz. Majd elfelejtik. Szeretik páran az igazság címszóval osztani az észt és másokat kioktatni. Persze mert ők tökéletesek. Ha boldog a srác mi köze hozzá? SEMMI!
2021. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg edukálni őket. Nekem általában sikerült, pedig nekem is 15-16 éves srácok voltak a partnereim. Jól elbeszélgettem a szülőkkel általában.
2021. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha anyuci teged hibaztat, mond meg neki h ez a fia elete es a fia a fontos es nem az anyuka. Mert nem te kenyszeritetted h a fiut megdu*d, hanem o akarta. Szoval anyuka torodjon bele es fogadja el.

A sracnak amugy mi a velemenye a dolgokrol?

2021. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontold meg és maradj vele.Ritka a szerelem manapság!
2021. dec. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!