Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Garcons buli egyedül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garcons buli egyedül?

Figyelt kérdés
Eddig mindig baráti társasággal mentem bulizni, imádom a barátaim és mindig jól szórakozom. De imádok új embereket megisemerni, viszont ha ismerős emberekkel egyek tuti mindig csak velük beszélnék, ezért elkezdenék eljárni egyedül is ide-oda. A garcons bulik jók erre például? Lehet barátkozni, ilyenek, vagy mindenki főleg már egy társasággal megy? (20, lányosabb egyetemista fiú ha ez számít)

2021. okt. 18. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Biztos lesz aki meg akar majd.... Szóval ha ez a cél hajrá
2021. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még róla, de most, hogy így utánanéztem, nekem tetszik. Igen, én is egyedül mennék.

19/f

2021. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Kiscsávó, okvetlenül menj el egyedül is ide-oda, nem fog ártani !
2021. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki volt már ilyenen, elmeséli,hogy milyen volt?
2021. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is szivesen mennek. Amugy voltam mar nehany ilyen helyen csak a sajat hetero barataimmal, de egy sorstarssal mas lenne:(
2021. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!