Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most meleg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szégyenlem magam!

Tegnap este voltam egy buliban ahol hogy volt egy transzi (nőnek öltözött fiú)

Gondoltam odamegyek hozzá beszélgetni mert még nem láttam élőbe ilyen ,,Lányt”

Beszélgettünk iszogattunk és teljesen elfelejtettem hogy fiú majd kimentünk cigizni és elkezdte markolgatni a szerszámom nadrágon keresztül. Nagyon felizgultam.

Majd megfogtam a kezét és elmentünk meszebb a helyiségtől egy fás területre. Leszopott ami hihetetlenül jó volt… és megdugtam.. teljesen elfelejtettem hogy amúgy fiú annyira kanos voltam.. most akkor meleg vagy biszex vagyok? Megbàntam és nem is



2021. okt. 19. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Biszex minimum
2021. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Az egyes téved. Ez meleg dolog. Ha lett volna egy nő az akcióban, akkor lenne ez biszex.
2021. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
2: attól a kérdező lehet bi. Ha nővel is élvezi, akkor bi.
2021. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Biszex vagy, attól nem leszel meleg, hogy élvezed fiúval. Akkor vagy meleg, ha kizárólag fiúval élvezed.
2021. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kimész az utcára kinek a fenekét nézed meg? Fiuknak vagy a lányoknak.

Ha tudod a válasz erre akkor tudod a választ a másikra is.

Ez csak kíváncsiság volt. Max hetero flexibilis vagy.

2021. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Biszex vagy mert tudtad hogy nem nő de mégis rákívántál a dologra.
2021. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért kívàntam meg mert tök úgy nézett ki mint egy csaj :D

5. Csak a lányokét :)

2021. okt. 19. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
3.: ettől függetlenül ez egy meleg eset. Ebben semmi, de semmi biszexualitás nem volt.
2021. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is shemale vagyok ha igény van rá. De nem járok úgy buliba meg semmi. Azonban döbbenetes mennyi srác izgul rá ha nőibe lehet velem. Aztán utána utálja magát. Naponta kapok ajánlatokat kb pedig képem sincs kint meg semmi. És kifejezetten jó pasiktól. Így már nem is szoktam pl képet se küldeni csak ha megkaptam amit kértem hogy tudjam nem kamu. Mert sokan csak kiverik a képeimre azt csá. Na és hogy meleg/bi vagy heteró aki így dug velem? Nos ők azt mondják heterók de minimum bi mind szerintem.
2021. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Én beszéltem a sráccal ma. Küldött képeket is. Ami tuti kamu volt. Bevallotta hogy amit itt írt kamu és csak remélte hogy ír neki egy shemale. Szép sunyiba letiltott mikor belekérdeztem pár dologba. No comment!
2021. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!