Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van egyre több srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több srácnak BDSM vágya? Mi hozza?

Figyelt kérdés
Egyre több fiatal srác szokta kérni, hogy pl alázzam. Nincs ellenemre csak érdekel mitől lett népszerű mostanság? Nektek van ilyen vágyatok? Kort írjatok kérlek kíváncsi vagyok...

2021. okt. 19. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű kíváncsiság. Nagyon kevés az, aki komolyan is gondolja.
2021. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Egy fiatal dommal kipróbálnék pár light kis dolgot.
2021. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Ribi vagy?
2021. okt. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne ribi? Mert figyel a partnereire hogy mire vágynak? Mert megbeszéli velük és nem csak bumm bele?
2021. okt. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kiszolgáltatottság, megalázás, kényszerítés nekem is bejönnek, de durvább BDSM vágyaim nincsenek. 21/f
2021. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Több oka lehet. Például több gyermekkori verés, az általa okozott lelki tehertől szabadulás egyik lehetősége, hogy újból átélni az élményt. Talán ezért is pálcáztatom magam a volt tesitanárnőmmel, gyerekként is sokszor kaptam tőle a fenekemre. 5-6 hetente gyógykezel, mindkettőnknek jó móka.
2021. okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindenkiben van, csak másmilyen szintben.
2021. okt. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekkori élmények hatása váltotta ki nálam.
2021. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!