Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez most egy coming out Zsíros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most egy coming out Zsíros Lászlótól, vagy ezt korábban is lehetett tudni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=X_7P8IVMUSk


Ez egy vicc, vagy komoly? Néha úgy tűnik ironizál, de nem tudom eldönteni, hogy min is pontosan? Állítólag összeszedte magát, de nekem úgy tűnik néha teljesen logikátlan, és érzelmileg is kissé mintha felindult lenne, bár leplezni akarja. Nem egészen értem az eddigi pályafutása után ezt a videót.



2021. okt. 23. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
csak most kezdtem hallgatni de úgy tűnik ez egy szarkasztikusnak szánt csidejó, ami a homokkeksz propagandát próbálja mosdatni, és a kormányt ekézni
2021. okt. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
itt az egyes, minél jobban lepontoztok annál több diszlájkot nyomok zsiros vidijére
2021. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is tudta minden értelmesebb ember, hogy meleg.
2021. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1%
miért tudta volna? rá volt írva vagy mi?
2021. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Soha nem gondoltam volna. Valahol mondta már? Ha tényleg most beszél róla először, akkor nem értem miért áttételesen kell kiderüljön, miért nem beszélt nyíltan?
2021. okt. 23. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!