Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit reagálsz ha néz valaki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálsz ha néz valaki a buszon vagy akárhol?

Figyelt kérdés

Visszanézel? Vagy kacsintasz? Vagy mit?

Kort is írjatok.


2021. okt. 23. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmit
2021. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Visitok
2021. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Visszanézek. Végig nézem az egész testét.
2021. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Visszanézek rá mindenképp. Ha nem is folyamatosan, de tartom vele a szemkontaktust. Szeretem ezeket a helyzeteket.
2021. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon ritkán veszem észre az ilyesmit. :D Nem szoktam annyira másokat figyelni, így ezt sem igazán veszem észre. De villamoson egy hónapja kb volt egy srác, aki nagyon bámult. De így kb fél percen keresztül. Aztán én is ránéztem, tartott egy kb 15 másodperces szemkontakt, aztán végül elvette a tekintetét. Zavarba jött szerencsétlen. :D Engem mondjuk bámulással nem lehet zavarba hozni.
2021. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, ki és hogyan. Vagy ellenségesen reagálok, vagy felvonom a szemöldököm és várom hogy megunja. (Nem illik bámulni) 23/n
2021. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Visszanézek és köszönök,hogy csókolom,jó napot vagy szevasz. Attól függ,hogy milyen nemű és hány éves.57 éves férfi vagyok.
2021. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ ki nézz engem. De azt imádom ha a cigányok szó szerint bámulnak,ilyenkor mindig felb@sz az ideg.Nem vagyok teljesen magyar és ez meglátszik,és azért szoktak nézni sokan. Egy idő után kellemetlen.
2021. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
8: Ja 23/F
2021. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak egyszer tűnt fel, hogy valaki bámul, és nem föltétlenül jóindulatuan - bár igaz, ritkán közlekedek busszal.

Temesváron, apummal telefonáltam. Aztán feltűnt, hogy egy idősebb férfi elég szúrós tekintettel figyel. Meg is említettem ezt apumnak a telefonba úgy, hogy a férfi is hallja, hogy lássam, ért-e magyarul. Minden bizonnyal nem értett, mivel általában az emberek zavarba jönnének és elkapnák a tekintetüket. (Habár látta, hogy többször is ránéztem, de akkor se kapta el a tekintetét.) Szóval minden bizonnyal az zavarta, hogy magyarul beszéltem :))

Az ilyen típusú megbámulást nagyon nem szeretem. Ellenben ha egy velem kb egykorú srác nézne meg, akkor zavarba jönnék, de szerintem örülnék neki. Csak nyilván ne olyan típusú indítékkal, mint a fent elmített férfi.


22/F

2021. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!