Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a haverokat erre? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Néha el szoktam hívni heteró barátokat strandra és a pihizés mellett meg is tudom őket nézni. Hogyan vegyem rá őket hogy együtt tusoljunk vagy meztelenül szaunázzunk, anélkül hogy rájönnének hogy a fiúk érdekelnek? (Persze önmagában ha félmeztelenül látom őket az is klassz) Még mielőtt valaki nekem esne, csak nézegetés ártatlan, ők is néznek csajokat a strandon.

2021. okt. 30. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Pl úgy, hogy szauna csak úgy jó, meztelenül, én külföldön voltam egyik haverommal így szaunázni, sajnos itthon inkább fürdőrhában szaunáznak.

Vagy hívd el őket úszni, ott öltözőben láthatod.

2021. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Csomó helyen van textil mentes szauna.
2021. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

#2

És akkor szerinted minden meleg ilyen? Ismersz minden meleget?

Én melegre se írtam még soha rá, nemhogy heteróra!

2021. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
4-es szarul fogalmaztam. Az ilyen melegeket utálom, mint ez is. Nyomorék.
2021. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

XDDD nemtom de írd meg h h sikerült


Yaoi fan vok

2021. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

#2 Hol van textil mentes szauna???


Kérdező ez nehéz dolog. Nem biztos hogy mennének zuhanyozni erre nem tudod rábeszélni őket hacsak nem maguktól mennének. A fiatal heterok elég szégyenlősek nem sűrün mennek közös zuhanyba. Ezt tapasztalom strandokon, uszodában , edzőteremben. Esetleg ha rendszeresen sportolnak akkor nekik természetes társak előtti öltözés vetközés zuhanyozás.

Kicsi az esély hogy lásd őket meztelenül.

2021. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

itt pl: Oriental Spa Wellness

káposztásmegyeri aquaworld mellett, jó kis wellness központ és a szauna textilmentes :)

2021. okt. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a választ

#6 voltam

2021. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na, tegnap voltam a Széchényiben egy haverral, öltözős nem kabinos szekrényeket kértünk, és egymás előtt öltöztünk. Illetve utána zuhanyoztunk, nem mutogatta magát de mindent láttam :D ezek szerint egyénfüggő, első ilyen heteró haver akinek láttam...
2022. febr. 27. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Huha ez jó élmény volt neked :)
2022. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!