Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg szaunákat hogy kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg szaunákat hogy kell elképzelni? Hogy történnek a dolgok?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam meleg szaunában. Pl ha egyedül mennék passzív ként és félősen beülök egy szaunába egyedül és valaki mellém fog ülni és kezdeményez? És elkezd simogatni? Vannak külön zárható kabinok ahol félre lehet vonulni ahol kettesbe lehet lenni? Valaki mesélne konkrét szitut? Köszi a válaszokat!

(senki ne írjon privátba mert nem fogok válaszolni rá!)



2021. okt. 30. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Hiszen minden szauna alapból meleg. Én úgy tudom. 🤪
2021. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Menj ki férfi napon a Rudas fürdőbe. Megtudod. Fullba megy a buzulás.
2021. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
2-es az mikor van? Egy haveromat érdekelné :D
2021. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem is érdekelne, még nem voltam, de szívesen kipróbálnám.
2021. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Tanuljátok meg használni a Googlet.

[link]

2021. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Még annyi hogy férfi napokon nem kell fürdőruha. Akkor csak egy kis kötényt adnak amit magadra kell kötni. Ez egy kb 50x50 centis fehér rongy. Elöl lengedez a bráner előtt azt takarja. De bármikor félre lebbenhet.
2021. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

#2 Rendszeresen odajársz hogy ezt így tudod?


Rudasban nincs ilyen még mielőtt bedölne ennek az álhírnek valaki. Biztos vannak ott is melegek mint bárhol máshol, de ez az állítás nem igaz.

2021. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

A kérdezőnek inkább meg kellene probálnia ha kiváncsi. Felnőtt (?) ember talán el tud boldogulni.

A meleg szauna van akinek bejön van aki leszolja.


Már unalmas ez a szauna kérdezősködés.

2021. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Ez a cikk a péntek délutáni csak férfi, kendős gőzről. Ez megszünt. De csak kendős férfi napok most is vannak. Olyankor most is elég nyíltan mennek a dolgok.

Látom sose voltál még a Rudasban. Okoskodni azt tudsz.

2021. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
En voltam mar szaunaban, de nekem nem jott be. Mindenki vonul fel-ala egy szal torcsiben es vizslatja a masikat, mint egy husboltban, mint egy robot. Semmi szemelyesseg nincs benne, mindenki csak egy test. Ha vki megerint vagy rad mosolyog, mehettek becsukodni egy kabinba es mehet a dolog. Nekem ez nagyon nem jott be, pedig jo pasik is kezdemenyeztek. 28f
2021. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!