Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha komoly kapcsolatot szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatot szeretnék érdemes alkalmiba belemenni első élményként? Ti megbánnátok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen lenne szex, de közös verés vagy orál lehet. Viszont én inkább komoly kapcsolatot szeretnék, de jó lenne már tapasztaltot is szerezni és kipróbálni 1-2 dolgot mással :P Szerintetek?
2021. nov. 6. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Alkalmiból is lehet könyök kapcsolat, csak akkor úgy kell a másiknak is találni, hogy ha úgy alakul felőled lehet több is szimpátia alapján.
2021. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
*komoly
2021. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanez a bajom nekem is,mint neked,kérdező! :/ Kapcsolatot szeretnék,de amint ezt leírom,kb el is tűnnek
2021. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Kapcsolatot nagyon nehéz találni. Addig miértne élnéd meg a vágyaidat? Próbálj ki mindent, amit akarsz. Élvezd.
2021. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Érdemes, nekem is így lett tartós kapcsolatom.
2021. nov. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot keresel akkor ne add fel az elveid es igenis komoly kapcsolatot keress. Ne add lejjebb csak azert mert a partner akit probalnal megismerni egy taplo. En is ugyanigy vagyok. Komoly kapcsolatot keresnek es azt erzem, hogy sokaknal az elso szuro az valoban maga a szex lenne, en meg mar ezen a szuron elbuknek mivel nincs kedvem vadidegenekkel alkalmizni://// en ilyen maradi vagyok, hogy szeretnem megismerni a masikat es csak utana szexualis ertelemben tovabblepni
2021. nov. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Alkalmiból is lehet komoly plusz kicsit tapasztaltabb leszel.
2021. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelkizős vagy ne alkalmizz semmiképp, mert megbánod! Gondolj bele, találsz valakit akibe szerelmes leszel..nem lenne jó vele átélni mindent először?

Szép gondolat, hogy éld ki magad, de ha te nem az a fajta vagy, ne erőltesd! Kívánom, hogy minél hamarabb megtaláld akit keresel!

2021. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Emberek,mintha kapcsolatban nem lehetne élni,vagy az mi,az a halál akkor??? Ne félj attól,hogy ha találsz valakkt,akkor nem fogsz élni,épp ellenkezőleg lesz
2021. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alkalmiból lett szerelem majd kapcsolat, mindjárt 5.éve
2021. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!