Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet élvezni az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet élvezni az anális szexben?

Figyelt kérdés

Egyszer próbáltam eddig, de nekem semmi jó nem volt benne, sőt először eléggé fájt néha, de ha nem fájt akkor sem éreztem hogy valami jó lenne.

Vagy gumihoz sikosító sem ártott volna? Vagy egyszerűen nekem nem jó legyek aktív és kész?



2021. nov. 7. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy kell síkosító. Anélkül nem is csoda, hogy nem élvezted. :D
2021. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik a másik félen is.

Hagyni kell időt a "bejutáshoz".

:D

Én mindig hagyok, és aztán élvezetes.

23/aktív

2021. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, fontos hogy előtte eléggé tág legyél. Éd síkosítóval tényleg sokkal jobbá tehető.

Aműgy lehethogy pl. rossz pózban csináltátok, amiatt nem izgatott annyira.

2021. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy szárazon?Nem vagy semmi xD
2021. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, próbáld ki mással is, az első alkalom a legtöbb embernek nem szokott kellemes lenni. Fontos hogy ellazulj, és a síkosító sem árt.

És hogy mi a jó benne? Ahogy kitölt a másik farka, és a prosztatámat izgatja, én csillagokat látok, és olyan extazisban van részem mintha elhagynám a saját testemet.

2021. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!