Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy reagáljak megfelelően?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak megfelelően?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom valószínűleg meleg (több helyről hallottam, de még nem coming outolt hivatalosan). Jó barátok vagyunk, de minden bizonnyal a bizonytalansága miatt nem merte nekem soha bevallani, vagyis inkabb kereste az útját. Több dolgot is a frusztráltsaga miatt utólag közölt velem mindig is, amikor kész volt rá.

Mostanában sokszor hangoztatja, hogy el akar mondani nekem valamit, de még nincs kész rá. Most megismerkedett valakivel, kivirult, de furcsa, mert amennyire örül annyira titkolja a személy kilétét. És a nagy szerelem közepette is folyamatosan mondogatta hogy valamit el akar mondani de keresi a megfelelő helyet időt, nem mondhatja el akárhol/akárhogy.

A kérdésem: ha a beismerés lenne az a dolog, hogy reagáljam le jól? Nagyon érzékeny személyiség, nekem semmi bajom a melegekkel, ezt ő is tudja, szóval részemről az elfogadással nincs gond. Elvégre ő is elfogadja, hogy én hetero vagyok, haha 😅 de mégis mi az a jó reakció? Főleg olyanok véleménye érdekel, akik coming outoltak egy jó barátjuknak, akiknek a reakciojatol esetleg féltek egy kicsit. Vagy fordítva. Köszi!!



2021. nov. 19. 20:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és mostanában elég sok meleg ismerőse is lett!
2021. nov. 19. 20:38
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Mond neki hogy semmi baj, te ettől még ugyanúgy bírod/szereted.
2021. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell semmi extra rákészűlés.

Add ön magad. Köszönd meg neki, hogy annyira megbízik benned, hogy el mondta. És biztosítsd, hogy a barátságotok ezután is meg marad, nem változik semmi, és hogy te nem mondod el senkinek. Ez az ő dolga, ő tudja kinek akarja elmondani.

2021. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

3.

Semmi extra. Köszönöm a bizalmat, marad minden a régi, kézfogás és jöhet a következő téma.

2021. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
"Ennyi?! Oh! Te!" Aztán öleld meg.
2021. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves valaszaitokat!! ❤️❤️
2021. nov. 19. 23:37
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon rendes barát vagy!!!! <3
2021. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Csak azt ne mond hogy téged nem érdekel milyen szexualitásu, mert lehet jó értelemben érted ezt, de a másik úgy is le veheti a dolgot, hogy téged nem érdekel a másik személy. Ezt saját tapasztaltból mondom mert amikor elmondtam az egyik barátomnak azt mondta hogy őt nem erdekli ki milyen szexualitásom, és eléggé rosszul eset hogy ezt ki mondta mert úgy jött le nekem hogy nem érdekli őt mi van velem, mert a szexualitásom része annak ki vagyok én. A legjobb ha elmondod hogy ezzel az égvilágon nincs semmi gond és ugyanúgy kedveled és szereted ahogy eddig, és nem fogsz máshogy ránézni ezek után sem. Amúgy lehet fogja kérdezni akarsz e kérdezni valamilyen kérdéseket, szóval ha valami érdekel akkor kérdez, ezzel is mutatod hogy támogató vagy és esetleg viccelődhetsz is kicsit hogy ne legyen annyira komoly a hangulat, persze ha viccelődnél akkor ne olyant mondj ami bárhogyan is bántónak jöhet le.
2021. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi volt légyszi!
2021. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi mindenkinek!! ❤️ Mindenképpen megírom, hogy mi volt, ha elmondja. Hátha másoknak is segítene! Most sajnos, mivel külön városban élünk, lehet csak ünnepekkor tudunk személyesen találkozni, de folyamatos kontaktban vagyunk telefonon 😄 Viszont ez nem odavaló téma.
2021. nov. 21. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!