Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos a történet ott kezdődik hogy régen nem kevés homofób megnyílvánulásom volt persze akkor még nem tudtam hogy meleg vagyok és azzal is tisztában vagyok hogy emiatt abszolút megérdemlem azt a hejzetet amiben vagyok de nagyon nehéz most nekem nem tudom mit csináljak legszívesebben földbe dugnám a fejem és úgy tennék mintha semmi sem történt volna de tudom hogy ez nem megoldás pedig egyébként sok félni valóm nincs mert anyukám nagyon elfogadó de ennek ellenére is nehéznek érzem a helyzetem. Kérlek segítsetek!

2021. nov. 26. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem ismerem se Anyud se Teged, de szerintem mindennek az alapja az oszinte kommunikacio. Ulj le vele, meseld el hogy jottel ra (ne reszletesen!😂) es hogy milyen ez most neked stb.

Orulok hogy megtalaltad onmagad!

2021. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Csak egyszerűen elmondod. Hidd el, nem egyedi a helyzeted, azok akik gyakran hangoztatják a homofób nézeteiket sokkal gyakrabban melegek, mint egy „átlag” ember. Tudom, ez elég logikátlanul hangzik, de ha jobban belegondolsz, nem az. Sokan úgy nyomják el ezt magukban (akár tudatosan, akár tudatalatt), hogy minél jobban megpróbálnak ettől elhatárolódni.

Legyél őszínte, ez a lényeg.


Gondolom ezt tudod, de azért leírnám, hogy addig semmiképp sem javallott a coming-out, amíg nem vagy képes saját magad ellátni, kivéve, ha biztos vagy a pozitív válaszreakcióban.

2021. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Én elmondtam és megbántam, mert azóta teljesen másképp viselkedik. Inkább csak akkor mondd el, ha már muszáj, addig minek?
2021. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam és abszolút jól fogadta. Sőt, valamivel őszintébb is lett a kapcsolatunk. Pedig ő is negatív véleményen volt erről a témáról.


Az elején lehet majd jobban megérinti, de idővel a legtöbb szülő elfogadja.

2021. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, meleg vagyok!"


Ha nem érti akkor a meleg szó egy másik szinonimáját használd

2021. nov. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
A kérdésből ítélve meglehetősen fiatal vagy, az öndiagnózis gyakran téves, hibás.
2021. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megbántam,hogy elmondtam.Azóta a család fekete báránya lettem.
2021. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Sehogy,mert biztos tönkre megy a kapcsolatod.Soha senkinek!!! Ebben az

országban ez hátrány.Még a legjobb barátod is elveszted.Én biszex vagyok,

soha senki nem tudta meg,pedig ennek már sok ideje.Ismerek srácokat akik

úgy gondolták,hogy elmondják mindenkinek.Ezek nagy többsége elvesztette

a munkáját azután mindent barátokat,ismerősöket a családi szeretet.

2021. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anya meleg vagyok,de nem lázas
2021. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is ha fiatal vagy és még rájuk szorulsz anyagilag akkor ne mond még el, mert ha nem fogadják jól akkor nehéz lesz utánna.


Ha nem szorulsz rá akkor érdemes beszélgetni a témáról csak úgy általánosságban, reagálva esetleg a dolgokra amik történnek a világban, csakhogy lássad hogyan állnak hozzá.

Én alapvetően családnak a helyedben akkor mondanám el ha felfedezted magad és esetleg van egy kapcsolat is a közelben, de ezt neked kell eldöntened

2021. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!