Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mark2327 kérdése: Melegek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mark2327 kérdése: Melegek a ti véleményetekre vagyok leginkább kíváncsi, de bárki reagálhat rá aki szeretne. Barátkozás extrák nélkül, miért ennyire esélytelen? (vigyázat hosszú a kérdés)

Figyelt kérdés

36 éves Férfi vagyok.Meleg.


Több éve külföldön élek, olyan helyen ahol nehéz lenne párt találni, vagy akár csak barátkozni(vannak munkatársaim akikkel el lehet beszélgetni, de olyan igazi barátság soha nem szövődött, elvagyunk egymás mellett)


Több éve egyedül vagyok,de 2 évvel ezelőttig őszintén szólva nem zavart.Lefoglalt a munka napi szinten, nem éreztem hogy bármi kimaradna. Aztán amikor megjelent a vírus és jöttek a lezárások tavaly október végén-novemberben, mindenkit haza küldtek, és hát tudjátok végül mennyi ideig tartott igazából.(Én május végén tudtam elkezdeni dolgozni újra külföldön)


Mivel kisvárosban élek amikor itt vagyok Magyarországon, messze B.Pesttől és minden nagyobb várostól,gondoltam beregisztrálok több ismerkedő oldalra is(nem párt kerestem, csak olyan embereket akikkel esetleg lehet levelezni, online beszélgetni) Láttam mennyien írják magányosak, egyedül vannak, senki nem törődik velük, naivan azt hittem biztos rengetegen fognak jelentkezni és örülni hogy valaki barátkozni akar. Hát nem. Vagy ha igen akkor egy maximum két mondatos válaszlevél jött(még erre is válaszoltam elején, hisz nem mindenki egy dumagép mint én:),küldjek képet addig nem ír(minek ha lehet soha nem találkozunk személyesen?, ha megismertem és ő is engem egy kicsit, és van hozzá kedve akkor küldjön vagy küldök én is), vagy ő küldött egyből képet a f.káról- mit szólok hozzá, bejön?, egy szavas válaszok: snapchat, sexchat? És a Trollok(nagyon sok fiatal unatkozik úgy tűnik) Ha valaki többet írt magáról annak visszaírtam, leírtam miket szeretek mi érdekel, írja le ő miket szeret legyen valami kezdőpontunk. 95%-ban erre már nem reagáltak.Még ha nem is hasonló az érdeklődési körünk én legalább annyit írok, hogy sajnálom, és minden jót kívánok. Érdekes módon 2 heteró fiú és egy lány volt akivel lehetett beszélgetni,velük még mindig tartom a kapcsolatot levélben.


Annyira megcsömörlöttem a reagálásoktól hogy májusban mielőtt visszamentem úgy döntöttem szüneteltetem egy kicsit.


Tényleg ennyire sekélyesek lettek az emberek, mindenki ennyire csak a külsőt nézi?Biztos vannak a jóképűnek vagy helyesnek mondott férfiak között is (tök mindegy hogy heteró vagy meleg)akik többre vágynak annál, mint hogy csak a testük miatt vagy arcuk miatt szeresse, vagy barátkozzon valaki vele. A nagy kedvenc:Nincs időm írni!mert dolgozom (Igen sokan dolgoznak,én is napi 11-12 órát,de azért annyi időm van hogy munka után leüljek egy órára megnézni jött-e valami és reagáljak rá) Ennyire begubózik és sajnáltatja magát mindenki? És ÉN most nem nyavalygok, jaj szegény én mert nem találok senkit, csak nem értem hogy aki azt írja tök egyedül vagyok, nem barátkozik velem senki, miért nem nyit a másik felé?


Gondoltam most megpróbálom itt is, mert jó lenne embereket találni akik hasonlóan gondolkodnak mint én.


Őszinte, nyíltszívű ember vagyok és megbízható(sokan azt mondták ez naivság, mert nem a legrosszabbat gondolom a másikról egyből hanem esélyt adok, én nem így gondolom, ilyen vagyok és ez van)


Káros szenvedélyem nincs cigi-pia, drogok kilőve.


Szeretem a sorozatokat, főzök-sütök, zenét hallgatni, de szoktam sétálni, biciklizni ha jó az idő.


Néha kockulok(PC-Ps4) Single player játékokkal.


de van amikor csak leülök olvasni(sy-fy és fantasy nagy kedvenc)


Nem nézek ki jól, tök átlagos arcom van, nem vagyok vékony, kövérkés vagyok 105 kiló(130-ról fogytam le) de nem vagyok igénytelen.Fogyás miatt vannak striáim, tehát a bőröm sem hibátlan.-Ezt most azoknak írtam akik csak a "tökéleteseknek" írnak. Szerintem barátkozásnál tök mindegy hogy nézel ki.


És nem vagyok én sem hibátlan jellem, nekem is sok gondom van az életben, mint ahogy szerintem az emberek legtöbbjének. Aki azt mondja nincs neki, annak gratulálok őszintén.


Ha hasonló érdeklődésű vagy , vagy hasonló életfelfogású,szeretsz megnyílni mások felé de nem teheted valami miatt írj nyugodtan privátban. Biztos hogy válaszolok a levelekre.


Köszönöm mindenkinek aki elolvasta. És MINDENKINEK legyen szép a napja.



2021. dec. 14. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Az alapvető probléma az, hogy itt akarsz ismerkedni. Mindenki lesz@rja mit akarsz, senki nem fog ennyit olvasni. (természetesen én elolvastam, hogy tudjak érdemben válaszolni) Rengeteget kell szívni egy normális partnerért. Én éveken át kerestem minden lehetséges oldalon, aztán megtaláltam a tökéleteset. 4éve együtt vagyunk. 2 messze nem tökéletes átlagos srác. Nehéz kifogni, de azért sok sikert.
2021. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Sok probléma van az emberek gondolkodásával, de a tiéddel is. Már alapból azzal elb*sztad, hogy magányosan akarsz ismerkedni. Az, aki magányból keres maga mellé valakit, az nem lesz sosem boldog. Szóval ezt előbb talán helyre kéne rakni. Meg mit foglalkozol ennyit másokkal? Az, aki nem tetszik, nem jön be az írásmódja, hát kukázd. Viszont azért azt se várd el, hogy kép nélkül majd akarnak veled ismerkedni. Ez az oldal amúgy sem arra való. Ha a kinézetedet nem fogadod el, akkor meg változtass rajta, ha meg elfogadod, akkor szard le mások véleményét. Ha mások véleményével foglalkozol, akkor nincs elég önbizalmad, hogy el tudd adni magadat. Fejleszd magadat és ennyi, ha meg valami nem megy egyedül és problémáid vannak(magány, stb), akkor meg keress fel szakembert. Azért vannak, hogy a torz gondolkodásokat megszűntessék, ami ebben az országban minden 4. embert érint.
2021. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet, mert más is megcsömörlött már. Hiába akarok barátkozni, mindenki csak arról ír, hogy "kanos". De nekem mi közöm ehhez? Ha meg szexchatelni akar, akkor keressen olyat.
2021. dec. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat en bevallom nem olvastam vegig amit irtal.. De a lenyeget kiszurtem.. Maganyos vagy es ezt teljesen megertem. Szeretnel egy part magad melle de kulfoldon nehez es videki letedre is.

Hat en nekem 5 eve van kapcsolatom romeon jottunk ossze. En annyit irnek h probalkozz es maradj fent romeon. Emellett ne a tokeletesd keresd es ne fuss el az elso problemanal. 😊 Biztos talalsz magadnak valakit es ahoz nem kell nagyvaros h legyen paros.. Nekem egy kis falubol sikerult megtalalnom a parom. 😊

2021. dec. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ui.. Amugy ha nem lenne parom egy ilyen ertelmes es jo levelre en siman rahajtanek 😆😆
2021. dec. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor írtam már hasonló válaszokat,olyan szinten mint a kérdező.És mégsincs senkim, mert mindenki a szexközpontúság és a kapcsolattól való szinte beteges irtózás szintjén van.

Nem volt egy olyan privátom sem, ami ne ilyen lett volna.


Na ezért ment el a kedvem, a direkt kereséstől. Ha az élet hoz valakit, akkor azt nagy örömmel a szívembe fogadom, feltéve, ha ő is így érez és így gondolja.

De direktben már nem keresek, leregeltem mindenhonnan.


A kérdező a stílusa alapján egy értelmes,de sokat csalódott férfi lehet,aki még hisz abban, hogy van szeretet,van hűség és van érzelem.

Sokan vagyunk így, akik hiszünk és bízunk, talán nem hiába...

2021. dec. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!