Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy egyszerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszerű kaland után már már beleszerelmesedek a másikba? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Tehát megállapodunk, hogy átmegyek egy hideg kalandra (ami csak orál, ha ez számít) és miután vége hazamegyek és azonnal írok a partnernek, hogy jó volt. Majd másnap is ráírok, meg harmadnap is és már olyanokat képzelgek magam előtt, hogy összeköltözés meg minden ilyen, meg mintha szerelmes lennék belé, majd csalódok, hogy nem lesz belőle semmi, holott nem is beszéltünk meg semmilyen folytatást sem párkapcsolatot.

Tehát miért van ez? Ez gyakori, vagy én vagyok ilyen fura? Esetleg lehet valamit ezellen tenni?



2021. dec. 23. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire nem gondolom bele mindenbe mint te de hasonló vagyok. Aktív vagyok. Te? Hány éves? Amúgy semmit nem lehet tenni. Ilyen vagy.
2021. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, uni.

De akkor ez így marad? Így nem is érdemes kalandoznom, mert tényleg nagyon szarul vagyok egy egy ilyen után napokig. Nem is eszek meg semmi.

2021. dec. 23. 14:45
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Érzelemfüggő vagy, keress fel egy jó pszichomókust. Te nem a pasiba szeretsz bele, hanem magába a kapcsolatba, a fantáziákba, mert már úúúúúúúgy akarnál kötődni valakihez. Kapcsolatból kapcsolatba fogsz csapkodni.
2021. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem kalandot keresel hanem hosszútávút
2021. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy kötődési zavarom és hiányok van, ebben van valami köszi a tippet.

Eddig igen kalandokat kerestem, de lehet jobban játék már párkapcsolattal, ami ugyan még nem volt nekem.

2021. dec. 23. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az se 100%

Semmi garancia nincs rá hogy nem hagy el amikor full szerelmes vagy bele

2021. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
94%
Nem baj szerintem. hany eves vagy ? Szerintem ez olyan aranyos hogy beleszeretsz
2021. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de én még sokszor akkor is ilyeneket képzelgetek, mikor csak annyit írnak hogy aranyos vagy, kedvesnek tűnsz stb. Én úgy hiszem ez a magányosságomnak és a szeretethiányomnak tudható be. Sokszor már azon is meghatódom ha valaki megköszöni ha előre engedem a sorban :D
2021. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod tényleg. Ez nálam is megfigyelhető.
2021. dec. 24. 19:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira
2022. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!