Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi srácok újévi fogadalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok újévi fogadalom vagy mi volt ami átlendített, hogy belemenj az első fiús élménybe?

Figyelt kérdés
Nekem pl elmegy a kedvem ha kiverem de utána másnap vagy akár aznap újra gondolok rá, ha látok pl egy vékony szép srácot. Szóval hogy lendültetek tovább? Eskü nyominak érzem magam hogy mindenben határozott pasi vagyok de ez a téma...
2021. dec. 30. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez okból kifolyólag az első pár alkalomnál nem volt orgazmusom, és így isteni volt.
2021. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Mintha magam olvasnám. Izgatnak a vékony tini srácok, ma is pl megnézett egy de nem tudom hogy azért mert néztem vagy csak mert neki is bejöttem. De izgatna dugni egy sráccal. De én pl tuti nem merném kiadni az arcképem. Nehogy lebukjak. Amúgy nekem is fura mert bevállalós laza embernek ismer mindenki aki minden helyzetben feltalálja magát ami igaz is de ez a terep nagyon más...
2021. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen elhatározás kérdése volt, se újév, se fogadalom.
2021. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerű dolgom volt. Rám rámnyomult egy srác.
2021. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kívántam

Megszereztem

2021. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 -remete- ***** válasza:
100%
Kiváncsiság.:)
2022. jan. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!