Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudasam egy lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudasam egy lánnyal, hogy nem akarok tőle többet barátságnál?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy van egy csaj akivel ugyan abba a iskolába jártunk, és még itt-ott írunk egymással, de valamiért olyan érzésem van, hogy többet is szeretne tőlem barátságnál. Viszont itt jön a probléma mert meleg vagyok. Coming outolni nem szeretnék neki, mert még ha barátok is vagyunk attól félek, hogy tovább mondja és valahogy a családom is megtudja. Több jel is arra utal, hogy többet is szeretne tőlem.

2022. jan. 16. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi az offért. Én ugyanígy jártam. Kíváncsi vagyok hátha valaki tanácsol valami jót

23f

2022. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nem akarok tőled többet barátságnál"
2022. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen figyelmen kívül veszed a jeleit és nem csapod le a magas labdákat. A nők igen ritkán kérdeznek rá "telibe" hogy hellóka nem járunk? Ha mégis megteszi akkor udvariasan közlöd vele hogy tök jó fej, haver, meg cukimuki meg minden, de "nem érzem a kémiát". Ha nem akarod kiteríteni a lapokat akkor ez a legáltalánosabb lerázó duma mindenkinél.
2022. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Mond meg neki
2022. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így, de figyelmen kívül hagytam az írásait jobban. Bár ő megsértődött is kitörölt. :D De egyszerűbb őszintének lenni és letisztázni a dolgokat. Azt is megértem, hogy nem akarod, hogy megtudják, de arra készülj fel, hogy ezzel magadat rombolod hosszútávon. A hazudozás, ferdítés, megjátszás teljesen torzítja a jellemedet és előbb-utóbb ennek akkora súlya lesz, hogy akár depressziós is lehetsz, de szerintem mindenki érti, hogy miről beszélek, aki érintett. Olyan emberekkel vedd körbe magadat, akik hasonlóak hozzád(nem feltétlenül melegek, csak fogadjanak el), mert különben magányos leszel. És ez a családra is igaz. Szülőknek is minél előbb jobb megtudni ezeket(amúgy meg őket sem kell hülyének nézni, mert többségében mindig tudják, mivel egyértelmű egy idő után. Főleg, ahogy haladsz a korral). Ha pedig 100%-ra tudod(bár ezt megtapasztalás nélkül nem fogod tudni, mivel sok szülő megváltozik, amint kiderül, hogy gyereke homi. Sok esetben pozitív a változás, mégha ez nem is rögtön van így.), hogy elutasítanak, akkor minél előbb függetlenedj és zárd le velük a dolgot. Az, ami mérgez, azt el kell engedni, különben egyenes utad van a süllyesztőbe. Tessék kicsit tudatosabban élni. Ha meg nem megy egydül(az sem probléma), akkor meg lehet segítséget kérni szakemberektől.
2022. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj meg vele őszintén beszélni és valld be neki, hogy nálad sosem lesz esélye, hogy együtt legyetek, mert nem vagy az esete. Ha ennek ellenére továbbra is megpróbál jelezni feléd, hogy többet akar tőled, akkor viszont meggondolandó, hogy beavasd a titkodba.
2022. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt bonyolítani, ha konkrétan bepróbálkozik megmondod, hogy most nem szeretnél kapcsolatot.
2022. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!