Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon nehéz magamba folytani mindent, és úgy gondolom, valakinek jó lenne beszélni róla. Van egy haverom, akinek lehet hogy elmondanám, csak nem tudom hogyan. Ilyen téren (nem tudom hogy viccből vagy komolyan gondolva) eléggé fura megjegyzések születnek a melegeket illetően. Viszont engem úgy gondolom kedvel, kb 7-8 éve ismerjük egymást jobban, amióta egy osztályba kerültünk, azóta a gimibe is osztálytársak lettünk.

Kérdésem lényege az lenne, hogy érdemes e kockáztatni, ha őt tartom a legjobb barátomnak?



2022. jan. 23. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ki kéne tapasztalni először mi a véleménye a melegekről.

Csak úgy fedetten.

2022. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a tét! Ha még évekig egy osztályba jártok, megkeserítheti a hátralévő éveket. De nagyon.

De az sem kizárt -így látatlanban!- hogy ennek hatására átgondolja eddigi nézeteit, hiszen te egy olyan példa lennél számára, ki megmutatja, hogy a meleg is lehet "rendes ember".

Mérlegeld, hogy melyik következmény az esélyesebb továbbá, a választásoddal mit nyernél vagy mit veszítenél? Melyik éri meg?

(Amúgy én sokat beszélgettem neten melegekkel, pont ilyesmikről. Néha egyet értettek velem, néha nem. :) Talán keress a neten barátot, akinek még előnye is lehet, hogy ismeretlen.

2022. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátodnak mindent tudnia kell rólad. Ha a melegséged miatt elfordul tőled, akkor nem volt a barátod.
2022. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Minek akarod elmondani? Mi vele a cél?
2022. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gimi után mondd el neki. Akkor azért kicsit többet érnek az emberek, amint kezdenek önállósulni. Középsuli alatt nem javaslom, mert elég egy véletlen elszólás és kaphatod az ívet. Persze lehet, hogy egyáltalán nem lenne semmi, nyilván nem lehet előre tudni. Viszont, ha biztosra akarsz menni, akkor inkább középsuli után mondd el, amikor már mindenki szétszéledt.
2022. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, csak üljetek be valahova és mond el neki mi a szitu, ha tényleg olyan jó barát akkor az is marad ha nem akkor találsz majd egyet . Fiatal vagy még.
2022. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!