Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltak jelei a gyerekkorotokba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak jelei a gyerekkorotokban annak, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Itt főleg olyan dolgokra gondolok amit a szüleitek a coming outotok után mondott el, és amiből már ők sejtheték volna, hogy melegek vagytok.

2022. febr. 21. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen! Édesanyám jóval a Coming out-om után mondta el, hogy már 10-11 éves koromban észrevette, hogy kicsivel jobban fürkészem a fiúkat, mint a lányokat, csak abban a korban erről tabu volt beszélni.


Fm/71 (múltam novemberben)

2022. febr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Aha!

Mindig is megnéztem az átlagosnál szőrösebb hapsikat..

2022. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én "csak" enyhe biszex vagyok, de nálam erre abból lehetett következtetni, hogy amikor úgy 12 éves koromban egy már felnőtt rokonom kiverette velem a farkát, az bennem jó élményként maradt meg. Ebbő a mai eszemmel arra következtetek, hogy az enyhe vonzódás a fiúk iránt, az születésemtőlbennem van.


Az emlékeimben az él, hogy nagyon jó érzés megfogni a farkát, ami keményen meredezett, és jó volt lassan húzogatni. A rokonom közben feküdt az ágyon, így amikor elélvezett, az én kezem is csupa spermás lett :)


Csak én játszottam az ő farkával, ő nem fogta meg az enyémet, de..... ez az élményem inspirált arra, hogy amikor a dolog után kimentem kezet lemosni a fürdőszobába, azután egyből elővettem a farkamat és csináltam magamnak is.

2022. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy beszélni tudtam, babát kértem, de autóval is játszottam.

Óvodától csak lányok társaságában éreztem jól magam.

Felnőttként heteró férfi barátaim lettek.

Homoszexuális, aktív lettem.

2022. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a játszási szokásaimból eshetett volna le nekik, de nem kötötték össze a játszási szokásaimat a melegséggel, nem esett le nekik. Úgy gondolták, hogy csak érzékenyebb, gondoskodóbb, szociálisan és emocionálisan fejlettebb vagyok a korosztályombeli gyerekeknél. Nem szerettem a lövöldözős, fegyveres, háborús, egymást támadós játékokat. Meg a sportot sem. Nem szerettem a többi gyerekkel focizni sem. Viszont imádtam játékkonyhával sütni-főzni, meg babázni kb. olyan 11-12 éves koromig. XD A szüleimnek nem esett le, hogy helló, itt valami fordítva van bekötve, azt gondolták, hogy egy fiú gyerek miért ne játszhatna sütős-főzőset?! Ha ez érdekli, akkor biztos szakács lesz majd belőle, ha felnő. Vagy miért ne babázhatna, felnőttként majd gyermekorvos, ápoló vagy pedagógus vagy valami ilyesmi lesz majd belőlem. Aztán kb. 12 éves korom után elmúltak ezek a játszási szokások, utána már teljesen átlagos kamasz fiú voltam, mint a többi gyerek, utána meg tök átlagos tini fiú. De a kisgyerekkorom döntő többségében szívesebben játszottam "lányos" játékokat vagy lányos játékokkal. Mivel kamaszkoromra ez teljesen "elmúlt", anyámék el is feledkeztek róla teljesen. Meg ugye alapból nem tulajdonítottak neki "meleg" jelentést. Ezért is érte őket hatalmas sokként a coming outom 8 évvel később, 20 éves koromban. Fel sem merült bennük opcióként, hogy esetleg meleg lehetek vagy meleg leszek majd, ha felnövök. Meg sem fordult a fejükben. Utólag állt össze a kép nekik.
2022. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik még nem iskolások, nincs bennük még kialakult nemiség, nemi orientáció és nemi identitás, ezt a pszichológusok többsége aláírja. Sok kisfiú és kislány épp úgy játszik a saját neműekkel, mint az ellentétes nemáekkel, és a nemi kíváncsiskodás is irányul mindenkinál mindkét nemre.


Ezt azért írom, mert úgy gondolom, semmi köze a későbbi biszexualitásomnak ahhoz, hoy ovis koromban patjásomba voltam szerelmes. Mindketten hím neműek vagyunk. Kb 25 éves koromig egyáltalán nem izgattak a fiúk többé, csak onnantól megint, egy kicsit.


Huszonéves koromig csak a lányok érdekeltek, és akkoriban elkezdtem sejteni, hogy romantikus értelemben olykor akad fiú, aki vonzó számomra. Kb 30 lehettem, amikor már el tudtam volna képzeni faszt a számba.


F40+

2022. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Gyerekkorban nálam még nem igazán voltak jelei. Általános iskola vége felé meg középiskolába már éreztem hogy más leszek. A lányok nem érdekeltek, sajnos fius irányba meg még nem mertem nyitni akkoriban. Úgy gondoltam majd elmúlik és lesz barátnőm nekem is. Pedig barátomra gondoltam maszturbálás közben....
2022. febr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!