Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kezdjek szerintetek ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek szerintetek ezzel a sráccal? Én gondoltam túl sokat az egészbe?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, aki csak nem régiben jött rá a massagara, hogy biszexuális.


Azóta több sikertelenebb randim is volt, 2 hete volt egy elég jó randin egy cseh sráccal Prágában.


Match után 2 nappal már találkoztunk is egy kocsmában. Megittunk 4 sort, majd nem sokkal utána elkezdtunk smarolni, kivertuk egymásnak.


Másnap feljott a lakasomra, boroztunk egyet, majd lefekudtunk.


Azutáni napokban feltűnően kevesebbet írt, majd 2 napig semmit. Utána egyik nap azt mondta h ez a hét nem jó, de a következő héten talizhatunk, meg elmehetunk szaunazni is.Harom napra rá én írtam neki h oké menjünk, mikor ér rá a következő héten. Ez szombaton történt, hétfőn megnezte az üzeneteimet, de nem válaszolt. Érdekes modon, se Tinderrol, se whatsaprol, de Grindrrol nem tiltott le. Ugyanakkor folyton látom, hogy aktív Grindren.


Nekem nagyon szimpatikusnak tűnt a srác, meg roppant ertelmesnek és vonzónak is így nyilván szerettem volna vele még találkozni, de mióta ez a ghostingolas megy, nem tudom mire vélni.


Van még valami esélyem nála, vagy érdemes elfelejtenem? Esetleg közöltem vele, hogy hozzám bármikor jöhet ha kedve van?



2022. febr. 22. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Emlékszem rá, utazik a világban, pár napig van egy városban addigra keres partnert. Majd felkeres ha megint a közelben vagy, te csak egy játékszer vagy. Tudom, beszéltem vele. Azóta töröltem magam Grinderről.
2022. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindketten Prágában élünk, én munka miatt vagyok itt.
2022. febr. 22. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki akar valamit, akkor keresni fogja a másikat. Engedd el. Nem kell saját magadat alázni.
2022. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Én ezt értem, de a srác Prágai és utazik a világban. Valamikor Pesten is itt van. Magas, vékony, rövid hajú csábos mosolyú nem? Ja, és uni. Vagy keverem valakivel?
2022. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A srác passzív, nem magas, olyan 165 cm körüli, és nem szokott utazni. Szerintem van még egy párezer meleg Prágában. :)
2022. febr. 22. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
A Grinderen feltűnő volt az akiről beszéltem, ezért írtam azt hittem ő az talán. Na mindegy is, szerintem ha ignorál, nem kellesz neki akkor ne keresd többet, ne írj rá legyen egy kis méltóságod.
2022. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem foglalkozik velem, azzal én sem foglalkozom, nálam ez a szabály. Lépj tovább.
2022. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lépj tovább....persze, ha temagad szerelmes vagy, akkor nem lesz könnyü. Azt se felejtsed el, hogy ö otthon van, más dolga is lehet mint veled találkozni. Lehet, hogy épp az ismeröseinek meséli, hogy benned milyen jó srácra talált. Próbálj elgondolkodni a helyzeteden, ne dönts, csak jól megfontoltan. Drukkolok neked :-)
2022. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is van gyakran, találkozzunk, szimpátia van,1x-2x szex aztán semmi...A meleg világ ilyen,írtunk már erről a GYIK-on. Örömszerzés és kész! Tisztelet a kivételnek!
2022. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!