Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme fenntartani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme fenntartani a kapcsolatot egy olyan Tinder match-csel, aki ghostolt engem?

Figyelt kérdés

2 randi után teljesen belezúgtam egy srácba, de sajnos az az igazság, hogy a srác jó eséllyel csak hook upolni akart egy jót, semmi komoly szándéka nem volt, valószínűleg nem is akart többet egy randinál, csak mivel első alkalommal nem jött össze logisztikai okok miatt a szex, ezért belement egy második randiba is, ahol volt szex is.


Utána csak rövid mondatokban reagált még, utolsó üzeneteimet megnézte, de semmi választ nem kaptam. Ennek már 5 napja. Többet nem akartam zaklatni.


Ugyanakkor nem akarta megszakítani a kapcsolatot, amit abból szűrtem le, hogy mind whatsapon, mind tinderen tudnék neki még írni.


Ennek így van értelme? Az a baj, hogy a ghostingolása alatt méginkább azt érzem, hogy érzek valamit a srác iránt. Mit tegyek?


Ha megosztom vele az érzéseimet, lehet letilt, mert megijed. Ha meg nem írok semmit, ő is könnyen elfelejt. Ha meg csak általánosan írok neki, valszeg semmibe vesz. Nem tudom, én személy szerint undoritonak tartom ezt a ghostingolast, ugyanakkor borzasztóan kedvelem a srácot.


Mindketten 27 éves, egyetemet végzett srácok vagyunk.



2022. febr. 23. 00:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Pontosítsunk: nem tartotok fenn semmilyen kapcsolatot mert a pasit már nem érdekled. Az nem kommunikáció ahol a másik nem válaszol 5 napig. Szaladhatsz utána mint a pincsikutya, de ez nem fog változni. Egy semleges üzit írnék és felvetném hogy találkozzatok újra, de ennyi. Ha arra nem reagál abból leszűrheted azt amit már így is tudsz = ennyi volt ebben a történetben, egy dugás.
2022. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Gáz lenne leirni neki, hogy okes, megertem ha csak hook upolni akart, ha gondolja egyszer írjon rám, én szívesen lefekszem vele még egyszer? Múltkor is eleg random időben irt vissza, ilyen este 11kor. Persze ez simán lehet feltételezés, de mivan ha volt egy randija, ami rosszul sikerült, és emiatt gondolta, hogy ramir. Persze lehet csak én vagyok ilyen nagyon naiv. Igazából kezdő vagyok még férfiakkal.
2022. febr. 23. 00:51
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

kedves kérdező ? Na most lett elgem ebből is ! Áruld el nekem hol van ebben a magyar nyelvű kérdés ?


Tinder match-csel, aki ghostolt engem? inkább futottál volna egy kört minthogy ide irkálsz angol nyelvű kérdéseket !

2022. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

#2 feltételezés-feltételezés-feltételezés, "mi van ha...", vagy "ha mégis az van hogy...". A számonkérő szöveget meg felejtsd el, nem tartozik neked elszámolással. Ráírsz NORMÁLISAN, ha nem válaszol ennyi volt. Ha találkoztok face to face akkor majd közlöd vele, hogy te szeretnél vele akár rendszeresen is találkozni.

Ja és ezt az angol nyelvű gagyi műszlenget meg tényleg jobb lenne levetkőzni, eléggé gyerekes.

2022. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Nimcs értelme.
2022. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, bocsi ha ez téged zavart, de ezek a kifejezések teljesen hétköznapi szavak a Tinderezők körében. Match, ghosting, hook up..vagy melyik szót nem érted? :)
2022. febr. 23. 00:59
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

azt én elhiszem csak ez egy magyar nyelvű oldal forditjad le akkor eme szavakat magyar nyelvre .Én nem értek a tinder,hez nekem csak arckönyvem van Bejíz.

és bejíz ,hogy ezt így megszoltam csak zavart

2022. febr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Annak sincs értelme, ha közölném vele, hogy rendben, maradjunk barátok? Nem akarom, hogy csak úgy eltűnjön a srác az életemből. Így is sajnos nagyon kivagyok amiatt, hogy így eltűnt pimasz módon.


Van itt olyan meleg, aki összekavart egy sráccal, de végül sima barátság lett belőle?

2022. febr. 23. 01:31
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell neked egy ilyen srác barátnak. Csak csorgatnád a nyálad utána és ezt ő is nagyon jól tudja. Ez nem jó alap egy barátságra, hacsak nem nárcisztikus a srác.
2022. febr. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb vagyok,fogadj meg egy jó tanácsot.

A " maradjunk barátok " egy teljesen felesleges panel,amit elmond mindenki,akinek nem jön össze az ismerkedés. És senki nem is gondolja komolyan.Ez így van nálunk is,heteróknál is.

Egyébként pedig akivel nem jön össze,azzal miért kell kapcsolatot fenntartani? Miért kell fantáziálni, légvárat építeni.


Mióta nincs párom,volt jó pár találkozóm.Mivel nem jött össze,hol ezért,hol azért, egy kézfogással,és udvarias jókívánsággal elköszöntunk egymástól. Azt hiszem, ennek így kellene lenni,mindenki megy tovább és ismerkedik, próbálkozik.

Gondolj bele, pályázol egy állásra,nem vesznek fel....és továbbra is ott ődöngsz az irodaház mellett ? Hiába? Közben pedig jön egy, vagy több álláslehetőség,ezeket nem is nézed, mert neked csak az az egy lebeg a szemed előtt ...

Ekkora baklövést nem lehet elkövetni.Nem is szabad.


Aki pedig eltűnik,több napra, nem válaszol, az hidd el, jobb is hogy nem lesz az életed része.

Senkivel nem tartok kapcsolatot,akivel nem jött össze,mert energiát kár fektetni ilyenbe.Ez olyan,mint az újrakezdés, nálam pl az sincs, senkivel,sosem.


Amit leírtam,a magam életéből írtam, és hidd el,csak előnyöm, nem kis előnyöm volt abból, hogy nem ragaszkodtam, nem sóvárogtam hiába.

2022. febr. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!