Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming out nyaraláson? Jó ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out nyaraláson? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Májusban készülök a húgommal a párjával és a bátyámmal nyaralni és arra gondoltam, hogy talán el mondom legalább az egyikőjüknek, hogy meleg vagyok. Viszont nem tudom, hogyan fogják fogadni, vagy jó ötlet e lenne elmondani nekik. Van esetleg valakinek tapasztalata ilyen coming outal? Vagy el tudja nekem valaki mondani, hogy ez jó ötlet lehet e? Szüleim sajnos eléggé homofóbok és nekik még nem vagyok felkészülve elmondani.

2022. márc. 19. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne cseszd el a nyaralásukat. Inkább most mondd el vagy utána.
2022. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 StevenUp ***** válasza:
20%
Szerintem sem éri meg a magad hülyesége miatt mások nyaralását elcseszni. Ez nem olyan volumenű dolog ami bárkit is érdekelne, viszont mivel a rokonaid ezért kénytelenek lennének a te is hülyeségeddel törődni amikor kikapcsolódnának inkább.
2022. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az pont egy olyan alkalom amikor lényegében össze vagy zárva velük. Így nem tudnád a távolságot megadni nekik hogy feldolgozzák. Szerintem nem kell ehhez külön nagy alkalmomnak lennie, elmondod egy sima hétköznap aztán kész. Ezzel is mutatva hogy nem egy nagy dolog ez. De ha ilyen "különleges" alkalommal mondod el nekik, úgy éllitod be ezt a dolgot mintha valami nagy dolog lenne.
2022. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 steven95 ***** válasza:
100%
Vagy mostanában mondd el jóval a nyaralásotok előtt vagy inkább az után. Én magam is egy semlegesebb időpontot választottam, szeptemberben, mikor vége volt a nyárnak, de még messze voltak az nagy ünnepek. Ráadásul a választások előtt, hátha még ilyen irányban is hatnál rájuk és 2x meggondolják kire szavazzanak.
2022. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy nyaralás után mondom el.
2022. márc. 19. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
A coming out nem a helyszíntől jó, vagy rossz, hanem a körülményektől...
2022. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyaralás után legyen.

Ott feltérképezheted, hogy állnak a dologhoz, közelebb is tudsz kerülni hozzájuk.

Viszont arra készülj fel, hogy kérdésekkel fognak bombázni az előbújásod után.

2022. márc. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ezt szerintem érdemes a nyaralás utánra halasztani, bár addig burkoltan faggathatod őket arról, mit is gondolnak erről- arra viszont egyelőre ne utalj, hogy meleg vagy.
2022. márc. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!