Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha minden kritériumnak megfele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden kritériumnak megfelelek miért nem kellek neki, miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Többször jártam már úgy, hogy alkalmazáson, honlapon a profilon kinn van, hogy például akit keres:

-aktív vagy aktív uni

-25-40 közötti

-szőrös

-175 cm feletti

-nem sovány


Mind passzol rám, küldök képet magamról és semmi válasz.

De ő írta hogy ilyet keres.


Ilyenkor mi lehet?



2022. márc. 25. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
kiverte a képedre, ennyi elég volt
2022. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál szimpi.
2022. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet h pl. kreol bőröd van és neki az nem jön be? Vagy mondjuk kopasz vagy és az nem tetszik neki, de ezeket elfelejtette vagy nem akarta kiírni.

Sok ilyen lehet még.

2022. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első, hagyjuk már ezt a kiverte dumát.

Harmadik, nem vagyok roma. A hajról, stb.. nem tett említést, amit elvárt a leírásban az nálam megvan, akkor meg?

Nem írta pl. hogy sportos kell.

2022. márc. 25. 10:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, de hogy lehetne mindenről említést tenni ami "kritérium"? Bocs de ha te azt hiszed h ez így működik akkor te eléggé tárgyként tekinthetsz az emberekre.


Amúgy te láttál már olyan csövest aki 25-40 közötti, nem sovány, szőrös és 175 cm feletti?

Mert én igen, és lehet h az akinek ezek a kritériumai az nem akart volna szexelni ezzel a csövessel.

2022. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Elég tágak ezek a kritériumok.

Elém állitanának 50 ilyen pasit talán 1 ha bejönne. Azért arcszerkezet, kisugárzás, 90v130 kilóval "nemsovány" stb stb nem mindegy.

2022. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szimpátia és a vágy nem "paramétereken" múlik, hanem ennél sokkal szubjektívebb. Tanács: ne azokon rugózz akiknek nem vagy szimpti, hanem azokra koncentrálj akikkel kölcsönösen megvan a szimpátia.

Egyébként írd le egy papírra a te keresési "paramétereid" (életkor, magasság, testalkat) - neked minek azoknak a paramétereknek megfelelő ember tetszik, vagy te is válogatsz? Olyan dolgot akarsz számon kérni másokon amit te is megteszel (szubjektív szimpátia alapján válogatás).

2022. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy bántó, ha visszautasítanak, de azért nem kell megjátszani a hülyét.
2022. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

Lehet egy csaj ül a gép mögött,

Nem tudatjuk-főképp mi járhat egy nő fejében 😇

2022. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 steven95 ***** válasza:
100%
Tudod: saját szabályok, így önhatalmúlag megváltoztathatók... Kár okokat keresni, mert egy van ami örök: nem írt vissza. Lehet rajta rágódni, hogy miért, de VISSZAUTASÍTOTTAK. Ennyi. És magam sem vágyok olyan után aki visszautasított, mintha azon múlna létem minden jósága hogy meggyőzzem az illetőt, hogy helyes választás lennék. Lépj túl nyugodt szívvel, jó vagy így is. :)
2022. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!