Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szeressem meg a lányokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem meg a lányokat?

Figyelt kérdés
A környezetemben mindenki bánt a melegségem miatt, egy viszonylag kicsi Zala megyei faluban lakok. Azt mindják, hogy a melegség csak választható, meghogy azért vagyok meleg mert még nem csináltam lánnyal. Pedig de, szexeltem már lánnyal, de egyszerűen utáltam. Nem tudom kontrollálni a fiúk iránt érzett vonzalmaimat. Mit csináljak, hogy megértsék szerintetek?

2022. ápr. 6. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Hülyékkel felesleges vitatkozni.


Nem tudom hány éves vagy, de ha tovább tanulsz menj minnél messzebb inkább.

Munkát is könnyebben találsz egy nagy városban. Lépj le

2022. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Jaja, kis faluban mindig ciki lesz buzanak lenni. Irany Pest, London, Berlin, Brusszel. A csajokat meg hagyd meg nekunk, heteroknak, mindenkinek igy lesz jobb. Hogy miert?

Ha egyutt vagy egy csajjal, neked nem jo, mert fiuval akarsz lenni. Valszeg neki sem lesz jo, mert egy ido utan erezni fogja h valami nem kerek. Nekunk, heteroknak meg plane nem jo, mert lefoglalsz egy amugy dughato csajt.

2022. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod megszeretni a lányokat, ha egyszerűen a fiúk hoz vonzódsz.


Környezeted egyszerűen buta,és ezt nem az iskolázotságra értem.


Nem tudsz mit kezdeni vele államilag hülyitik a népet.


Külföld vagy Budapest ha nyugodtabban szeretnél élni.

2022. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Dolgozol már? Van lehetőséged elkölzözni a faluból?

Lányokat sosem fogod szeretni ha meleg vagy. Kényszer kapcsolatba meg bele fogsz őrűlni, ne erőltesd.

2022. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok, 10.-es gimis.
2022. ápr. 6. 13:29
 6/8 steven95 ***** válasza:
100%

1. Ki kell dolgoznod védekező stratégiákat. Amit ne tegyél, hogy azok között keresed az önigazolásod akik bántanak emiatt!! EZ a legfontosabb! Meleg vagy, ezt megfogalmaztad önmagadnak és ez a 100% önigazolás. Pont. Nem kell tovább /ne engedd tovább vitatni avagy hagyd azokat akik ezt vitatják. Mert ez egy végtelen negatív spirál, ha belemész a "játékba". Ezt kell először belátni.


2. Ha a fentiekkel megvagy. Fontos az ilyenekre adott reakciód megfogalmazásmódja! Odaszúró, tükröt mutató, figyelemfelkeltően és nyomatékosítóan vulgáris, általuk használt logikát visszafordító mondatokkal fel kell készülnöd:


"A LELKED MÉLYÉN tudod, hogy nem választás kérdése, TE SE TUDNÁL férfit szeretni férfi létedre."


"NEM FÉRFI ÉS NŐ KÖZÖTT választasz/tottál, hanem nő és nő között, ahogy én férfi és férfi között választok."


"Te VÁLASZTHATSZ, hogy gyűlölsz-e vagy sem."


"Azért NEM MAGÁNÜGY, mert a 4 FALON KÍVÜL utálsz/gyűlölsz/bántasz".


"4 falon kívül 3 dolgot szeretnék. Boldog szerelmes lenni. Fogni a párom kezét. Közös életet, családot építeni. És ráadásként egyet a 4 fal között."


"Csináltam lánnyal, és UNDORODOM."- a Te speciális esetedben.


"Ne akard megmondani, hova tegyem a / hol látnád szívesen a FARKAM, anya". - vagy akinek mondod.


3. Elfogadod, hogy ha nem akarják, nem fogják megérteni. Ez a része a legfájóbb. De nem vagy egyedül. 1,5 millióan szavaztak érvénytelenül a népszavazáson és még 0,5 millióan felvették a szavazatot, de nem adták le. Tehát 2 millió ember veled van biztosan!


4. Vársz. Felnőtt(ebb..) leszel. Lehetőségeid lesznek. Egzisztenciád és önállóságod lesz, leküzdöd az egyedül maradás félelmét és akkor hozol majd egy döntést, mikor lehetőséged lesz az ÉLETED választani, sorstársunkként!


Fel a fejjel!

26F

2022. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 steven95 ***** válasza:
100%

Ami kimaradt:


BÁRMIKOR gyere fel a netre ha szükséged van lelki támogatásra és meghallgatásra. NEM KELL SZÉGYELLNI, ha vágysz rá. Az igazi titok, hogy ez a lelked belső védelmi mechanizmusának része. Engedd, hogy dolgozzon érted, szépen. És a jó jel, hogy ezt már meg is tetted ezt a kérdést feltéve :)

2022. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen sajnos még fügsz a szüleidtől. Tudom nem könnyű, de amikor bántanak próbálj meg úgytenni mintha nem zavarna amit mondanak. Tapasztalatból mondom, ha rájuk hagyod, nem foglalkozol azzal amit mondanak, látják, hogy téged nem zavar, abba fogják hagyni. Egyszerűen ne vedd fel a számodra sértö megjegyzéseket. Simán mosolyogj rá, aki mondja, és menj tovább.
2022. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!