Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért válasz a nem válaszolás is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válasz a nem válaszolás is?

Figyelt kérdés

Sok, főleg jobban kinéző meleg miért csinálja ezt?


Amellett hogy tahóság is, miért?

Különösen bunkó és jogtalan esete amikor beszélgetés közben szakítja meg mert a test vagy xxx kép amit kért nem tetszik neki?


Ezek mit gondolnak?

Látják hogy a másik ír és újra ír és nem érzik hogy reagálni kéne?


Aki magára ismer árulja már el!



2022. ápr. 15. 17:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki h nem ír. Legalább nem pazarlod az időd.
2022. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Velem is sokszor előfordult már, nem tetszettem neki gondolom és blokkolt meg tiltott mindenhonnan és annyit nem tudott odaköhögni hogy bocsesz nem vagy az esetem. Némelyik pasi k*rva bunkó tud lenni.
2022. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%

Pár éve voltam fenn 1hónapt,

Napi kB.50levelet kaptam képtelenség volt mindegyikre válaszolni.


Titkos Arankáknak, akiknek a szüleik nem tudták hogy melegek

Vagy egyből farok képpel, testképpel kezdték nem válaszoltam tovább nekik, kiestek a rostán.

2022. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

"legalább nem pazarlod az időd."

Ahh nem, inkább áltatom magam olyannal, hogy biztos nem ér rá vagy valami. Sokkal jobb.

Kérdező, velem is nagyon gyakran előfordul ez, olyannyira, hogy még a bemutatkozómban is azt írtam:'A nem válasz nem jog és nem is válasz.

A nem válasz bunkóság, te posztmodern Tajgetosz pozitív selejt.

A fentebb említett emberek miatt 0 önbizalmam lett, szóval ha esetleg valami csoda folytán felkeltettem volna az érdeklődésed, akkor írj.'

Ennek hatására a nagyképűek nem, csak a szex most kérdező profil nem olvasok (gyakrabban) és az igényesebb emberibb emberek (ritkábban, de kedvesebben) írnak rám.

És igen még most is zavar ha valaki ghostol még ezek mellett is, úgy hogy teljesen ki van töltve az adatlapom helyes adatokkal. De ezellen nem lehet mit tenni és megérteni sem tudom. Talán neki is ciki azt mondani hogy nem, talán nem fél hogy rosszul kezelném, nem tudom.

De az biztos hogy amikor valaki szépen leírja, hogy bocsi de nem egymást keressük rendesen 3 sorban köszönöm meg neki.😂😂

2022. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

Akárki akármit is mond, a nem válaszolás tahóság,bunkóság.

Némelyik itt is levelet hajthatna, akkor bunkó. Én mindenkinek visszaírok, akármi is a téma.


De sajnos vannak, akik több nick-kel vannak fent, és ez is érdekes.

2022. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem kötelező válaszolni, azért csinálják ezt. Én se válaszolok olyannak aki nem azt keresi amit én, vagy kilóg a korhatárból, céltudatosan ismerkedek és nincs kedvem mindenkivel foglalkozni. Volt hogy nekem nem válaszolt valaki, nem írtam neki többet és mentem a dolgomra.
2022. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
37%
Én nem is értem a sok királyfit meg királykisasszonyt, akik elvárnák, hogy mindenki velük beszéljen. :D Ahogyan ti is szelektáltok, úgy mások is ezt teszik. Nincs ebben semmi. Legalább megkíméltétek magatokat felesleges írogatástól. Azért ennyire mimózának nem kell lenni.
2022. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%

Az nem szelektálás, hogy annyit nem tudsz böfögni, hogy nem.

Nem kell mindenkinek velem beszélnie, de ha ne adj isten beszéltünk, majd valami nem kóser az a minimum hogy elmondja, hogy ez nem fog menni. Ezzel nem lenne baj, az viszont undorító, hogy látta és vége, mint a kámfor

2022. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
26%
De kit érdekel? Én elhiszem, hogy sz*r érzés, de komolyan ez a legnagyobb problémátok? Nőjjetek már fel, k*rva gáz ez a hiszti. Így nem csoda, hogy nem fogtok senkit találni. Ezt a viselkedést hosszútávon senki sem tűri el.
2022. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

Az baj ha te ezt hisztinek fogod fel. Ez sokkal inkább egy értékítélet a meleg társadalmunk ellen amiben élünk, és te barátom vagy az élő példa ahhoz a suttyó hozzáálláshoz, ami a társkeresők túlnyomó hányadát jellemzik.

Nem, nem ez a legnagyobb bajom, de ez is egy kardinális probléma az online társkeresésben, amit nem lehet annyival lesöpörni, hogy ez gáz és lépj tovább. Engem nem az érdekel, hogy miért nem kellek, tökéletesen megértem, én csak annyit akarok hogy embernek nézzenek és legyen a másikban annyi gerinc hogy egy nemet ír, ha egyszer beszélgettünk.

2022. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!