Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mi az ismerkedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi az ismerkedési stratégiája neten, és mik a tapasztalatai? Mi válik be, mi az előnyös, mi hátrányos szerintetek (képek, szöveg, stb.)?

Figyelt kérdés

Gondoltam összegyűjthetnénk a tapasztalatainkat, ezzel is segítve egymást az ismerkedésben, illetve a veleményekre is kíváncsi vagyok, kinek mi vált be eddig, milyen stratégia, profil szöveg, profil kép. Ki mit szeret látni egy profilban, mit nem, mi a vonzó?


Pl. Hosszú, tartalamas profil szöveg, benne hogy kit keres/kit nem, milyen ember az illető, mik a hobbijai, stb. Vagy kevés szöveg, vázlatosan, csak pár szó, vagy egyáltalán semmi szöveg? A kép a fontos úgy is?


Elég 1-2 kép, vagy még több kell? Tükrös szelfi, vagy inkább más csináljon képet? Sima egyszerű arc, vagy legyen rajta más is? Egész alakos is kell? Lehet művészi? Mosoly? Csoportkép?



2022. ápr. 18. 22:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
13%
Faszképet küldesz, ha szerencséd van, viszonozza, találkoztok, leszopod, majd ennyi. Mást ne várj a netes szaroktól.
2022. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Igazából tökre sajnállak titeket, akiknek ez a véleménye a netes társkeresésről, hogy ilyen rossz tapasztalatai vannak. Ezt most rosszindulat nélkül mondom, hogy sajnálom. Kitartást mindenkinek, és sok sikert, akár neten, akár élőben! 🙏🏻🍀🍀
2022. jún. 26. 15:12
 23/27 anonim ***** válasza:
39%
Tök jól működik szerintem is. Ma is voltam egy fószerral, megint kerestem egy kis lovét könnyen. Holnapra is van már jelentkező. Igaz ő már kicsit öreges, negyvenes fazon, de egy huszast ígért, ha hagyom magamat.
2022. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
29%
Sok jó oldal van, ahol mutatnak is jó fotókat, amire szoktam hokizni. Szóval kár leszólni ezeket tényleg. Persze találkozni nem nagyon szoktam, mégis félek, hogy valami vackot elkapok.
2022. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
94%
Ma is sok a troll ahogy látom. Add magadat. Ennyi. Nincs egységes recept. 13 éve van pasim. Sokat ismerkedtem mire megtaláltam. Szerencse kell az fix. Na meg idő. De ha magadat adod az elég. F37
2022. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
97%
Itt is lehet ismerkedni szerintem. Sok jó pasi van fent, de írnak néha és lehet jókat utána....
2022. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
36%

"Itt is lehet ismerkedni szerintem. Sok jó pasi van fent, de írnak néha és lehet jókat utána...."


Tévézni? Vacsizni Aludni?

2022. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!