Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez mitől lehetett, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehetett, hogy nem áll neki?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy talim a hétvégén. A srác orálisan kényeztetett. Végig állt neki. Majd miután elélveztem én is kérte, hogy kényeztessem. Azonban nem állt fel neki. Pedig előtte míg engem kényezetett állt. 19 éves srácról beszélünk. Ez normális így? Amúgy akar még új talit csak ez nekem fura. Arra gondoltam, hogy az hogy a szájába élveztem elvette a kedvét esetleg? De nem hiszem hisz ő akarta mind a szájába plusz utána kérte hogy én is őt.
2022. ápr. 26. 09:38
 1/5 footjob hunter válasza:
94%
hát , sokan attól izgulnak fel amíg a szájjukba vagyok , torok lövés után meg vége , erre izgul és ennyi , semmi baj nincs ezzel , slave mouth :)
2022. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mentális stressz. A telejsítménykényszer a legnagyobb libidógyilkos. A pasi valószínűleg eleve azért nem akart dugni mert parázott attól hogy lekonyul majd. Úgy tűnik olyan szinten kondícionálódott nála a para hogy már orálnál is délnek megy az árboc.
2022. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nagyon izgult. Ha még találkoztok, pár alkalom után már jobban eltudja magát engedni, így nála is helyre áll a dolog.
2022. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha talizol még vele, játszatok felválzva egymással és a végén egyszerre süssétek el.

Nekem lekonyulással nem volt még dolgom, viszont olyan volt, hogy leszoptak, élvezés után meg már elillant a vágyam, hogy őt is kényeztessem. Ezért jó, ha egyszerre élveztek el.

2022. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Más oka is lehet, biszex férfi vagyok, de alapból nekem nem áll fel pasira, csak amikor szopom a faszt. Amikor nem szopok, pl mert végzett a másik, nem a teljesítménykényszer miatt lankadtam eddig, hanem mert az a néhány eddigi partner érzelmileg idegen számomra. Engem is le lehet szopni, és fel is áll, ha nem érzem idegennek a másikat. A férfitest önmagában nem izgat.
2022. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!