Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen az ideális férfi fenék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális férfi fenék?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Kinek milyen... Röviden számomra: szép, formás.
2022. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem olyan mint amilyen azoknak van akik kéretlenül szeretik küldözgetni a képeket, mert meg vannak győződve róla hogy milyen szexi seggük van xd

Rockettube-on van egy videó "Spencer Todd and Kodi" címen, abban a Spencernek (vörös srác) szerintem ideális, 10/10. Én imádom amikor valakinek jó nagy izomtömeg van ott hátul. A legtöbb srácnak sajnos semmi segge nincs mert nem sportol, vagy edz csak kihagyja a lábnapot, és ilyen kis pálcika lábakon viszi a nagy felsőtestet.

2022. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Olyan, amilyennek a tulajdonosa hagyja, hogy alaposan megdöngessem ;)
2022. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem mindenkinek más az ideális... Például sokaknak a kicsi lapos segg jön be, amit én annyira nem értek, dehát ha nekik az tetszik, akkor legalább nem veszünk össze rajta. xd

Nekem az izmos, nagyobb, kerekebb fenekek jönnek be. Az pluszba beindít, ha arányaiban egy kicsit nagyobb a többi testrészhez képest. Például a boyfriendtv-n Hayden Briernek nagyon szép feneke van!

2022. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Borotvált, formás, kerek. :)
2022. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Szőrös.
2022. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Aminek egy ideális férfi a tulajdonosa.
2022. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a kicsi feszes! 😛
2022. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Kicsi, puha, szép bőrrel. :)
2022. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Nagy,kerek,feszes.
2022. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!