Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik jelenleg az a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jelenleg az a meleg társkereső oldal, ahol tényleg társat lehet keresni/találni ?

Figyelt kérdés

Rómeó minden tekintetben felejtős.

Nem szexpartnert szeretnék.


2022. máj. 14. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igazából mindenhol előfordul olyan, aki csak szexet keres, de talán a Tinder az, ahol többen is vannak fenn, és inkább kapcsolatot keresnek.
2022. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem írhatsz! :)
2022. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs ilyen. :(
2022. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Talán Tinder a legjobb. Már alapból az egy jó dolog, hogy csak annak tudsz írni, akivel matchelsz. :D Szóval nagy előny. Főleg, hogy korosztályt is be tudod magadnak állítani, a felett és alatt pedig nem is dobja fel az embereket. Szóval szerintem elég jó. Persze ott is akad jó sok szexkereső, de azért több a normális is. Planetromeo az már ilyen aljanép kb. Grindr is nekem kicsit hasonló. De persze mindenhol vannak kivételek.
2022. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Tinder talán a legjobb,feltéve,ha visszaírnak az emberek
2022. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Az eropolisz [link] Itt regisztrálj és biztos találsz.

Jó image kép és őszinte leírás.

2022. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hallottam az Eropoliszról ,állítólag a Hotbullal ezek ketten farokmutogató szexkereső oldalak.

Még a Rómeónál is rosszabbak.

Ott társat ? Nem szextárs a célom.

2022. máj. 15. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Társat egyiket sem fogsz találni, max fél órára, hidd el. Neten kb. a debilek vannak, vagy akik saját élvezeteket hajszolják, veled sem foglalkoznak. De tapasztald meg, ha nem hiszed.
2022. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!