Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan történt a coming out-otok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt a coming out-otok?

Figyelt kérdés

Kik voltak az elsők, akiknek elsők között elmondtátok?

Milyenek voltak a reakciók?


Ha még nem coming out-oltatok, mi az, ami visszatart?



2022. máj. 17. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Minek számít ha már vannak emberek akik tudják, de vannak akik nem? Peek out, vagy one step out of the closet? 😀
2022. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 steven95 ***** válasza:
100%

2 Gimis osztálytársnőmnek egyetem alatt. Felhoztam, hogy hogyan állnak ismerkedéssel - erre terelve a témát hogy a végén elmondjam, hogy nekem van valki - majd az egyik bevallja hogy lánnyal jár... aztán én kontráztam fiúként, hogy sráccal. Ennyi. :D


Egy évvel később, egy napon mindkét -elvált- szülőmnek egymas után. Az kicsit pityergős volt. Nehéz leírni mit éreztem. Talán nem akartam nekik ezzel rosszat, meg bántott hogy erzelmileg nem vagyok annyira magabiztos hogy pityergés nelkül mondjam, úgyhogy pityeregtem mert pityeregtem.


Most már sokkal jobb, már nem veszem magamra a melgségem miatt a szüleimnek okozott plusz küzdelmeket, ez az ő sorsuk, ők ezt kapták, én ezt, nem rajtam múlt.


Egy évvel később, úgy mondtam el tágabb családban, hogy "a helyemben nem tennék" típusú tanacsot adtak. Nem dőlt össze a világ. Nyilván most ők mennek keresztül azon amin én 10 évesen.


Ami visszatart még, hogy közös életterünk van, munka, város... és nem akarják hogy "híreszteljem" "az én érdekemben"... igy ezt nem tudom meglépni. Meghagyom nekik ezt a választást. Majd mikor elköltözöm élek a saját szabályaim szerint, és nem lesz semmi korlát. Majd akkor elválik akarnak e az életem része lenni, mikor teljesen nyíltan élek.

2022. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátaim tudnak róla, nagyon meglepődtek l amikor elmondtam nekik. Elmondásuk szerint egyikőjük sem gondolta volna rólam, hogy meleg vagyok. Amúgy teljesen rendben voltak ezzel és nem ítéltek el azért aki vagyok. Amúgy középsuli utolsó előtti évében mondtam nekik el. A szüleim még nem tudják mivel még otthon élek és eléggé homofóbok, szóval félek mi lesz ha elmondom. De amúgy ha tudná a családom, akkor idegenek előtt sem rejtegetném.
2022. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!