Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nehéz a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nehéz a meleg világban (Budapesten) partnert találni (akár alkalmira, akár tartós párkapcsolatra)? Ha igen, szerintetek miért?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Csak tartós kapcsolatról tudok nyilatkozni. Azt szinte lehetetlen,mert annyira a mának él a többség, annyira élvezethajszoló, vagy nem tudja,mit akar, hogy ez már riasztó.

Neten át nem lehet ismerkedni,mert találkozni nem akarnak. Képkéregetés,stb, ez megy,de után tipli...

Budapesti vagyok mióta élek,de ilyen rossz és kilátástalan helyzet rég nem volt már.

Alkalmit pedig nem keresek, lehet az könnyebb lenne.

2022. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. Én azt vettem észre, hogy még azoknak is nehezebb, akik alkalmit keresnek, mert a meleg világon belül annyira eltérőek az igények, annyiféle külön kis "szubkultúra" létezik még ezen a kisebbségen belül is.
2022. máj. 21. 11:59
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Sok meleg képtelen szeretni és szeretve lenni. Ez óriási baj és elgondolkodtató, mert nem lehet mindent gyerekkorra és nevelésre fogni.

És egyre több a perverzkedő.

2022. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elég könnyű alkalmi partnert találni, de párkapcsolatra se nehéz. A legtöbb ember valamit nagyon rosszul csinál, mert én nem tapasztalom azokat a dolgokat amiket általában itt gyk-n mondanak 😅
2022. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Sokkal nagyobb remenyekkel vagtam bele Budapestbe en is, de aztan arcon csapott a jeges valosag. Rajottem, hogy kisebbseg vagyok a kisebbsegen belul, ugyanis en tartos kapcsolat, vagy egeszen egyszeruen baratsag iranyaba mozdulnek, viszont itt mindenki az alkalmi kapcsolatok szerint rendezkedett be (tisztelet a kivetelnek). Tehat a kerdesre valaszoltam. Alkalmit abszolut konnyebben talalsz, de azt gondolom, hogy ide kell egy ertekrend. Tehat pasirol pasira szallni, eleg kiabrandito, de mindenki maga tudja. Olyan sracot talalni akivel viszont ki lehetne alakitani egy tartos bizalmat, aztan lesz ami lesz alapon tortenik majd valami, ilyen nincs. Ezek az emberek is ido elott eltunnek, elkezdenek csapongni. Egyszeruen ugy veszem eszre, hogy az erdemi ismerkedes es kommunikacio egyszeruen nem divat, es nem csak Pesten. En meg sajnos nem vagyok az a tipus aki ossze vissza szall emberrol emberre, igy azt gondolom, hogy nem is terem baber szamomra. Nem vagyok sem prud, sem konzervativ, csunyanak sem tartom magam, egeszen egyszeruen konkret elkepzeleseim vannak, amibe az esz nelkuli kefe nem fer bele. Tartos kapcsolat=lotto otos:D
2022. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Kapcsolatot nehéz nekem találni

Alkalmi az megy úgy ahogy.

2022. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Alkalmit könnyű.Tartós kapcsolatot sajnos nem.!
2022. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Én személy szerint nem is keresek tartós kapcsit (jelenleg), de alkalmi partnert könnyen találok.

34/passzív vagyok

2022. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok :)


Vidéki srác voltam és megismerkedtem egy Budapesti sráccal. 3 hónap "járás" után össze költöztünk. Ő a szüleitől költözött el én pedig fel költöztem Budapestre. Úgy voltam vele lakva ismeri meg az ember a másikat teljesen felesleges évekig várni az össze koltozesre. És elmondom nektek őszintén itt a gyakorin ismertem meg :) 1.5 éve vagyunk együtt és egészen szép jövő tervünk van közösen.

2022. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Alkalmira nem nehéz, tartósra nagyon.

Most én is elkezdhetném hibáztatni a többi meleget, amiért nem jön össze, de lássuk be, a legtöbbünk nagyon válogatós és így baromi nehéz. Várjuk a tökéletes pasit, de sosem jön szembe sehol. Viszont megalkudni sem akar senki, én sem. Nagyon hozzá lehet szokni a kalandozós életvitelhez és nagyon nehéz elengedni. Nem véletlen, hogy néhány hónap után harmadikat keresnek a párok és ez meleg körökben eléggé elfogadott, engem viszont kiráz a hideg ettől. Egyre nehezebben hiszem el, hogy létezik monogám párkapcsolat a melegeknél.

2022. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!