Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyanod hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyanod hogy egy srác feltűnően bámult?

Figyelt kérdés

Ha igen,mi volt utána?

Lett valami "következménye",kiderült miért nézett?



2022. máj. 26. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
midnen nap, nem érdekelnek
2022. máj. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, ma egy olyan 18-19 éves forma középiskolás srác bámult meg másokat, aztán engem.... fogalmam se volt, hogy meleg...de nem is próbálkoznék... üdv: 31/ffi.


Egyébként régi korok melegjei, különösen az internet, meleg klubok világa előtt, ez olyan Kádár-korig volt, addig vagy úgy ismerkedtek, hogy bekerültél féllegális meleg helyekre, vagy rákapcsolódtál valahogy meleg baráti közösségbe, és úgy házi bulikba is elmehettél, ami már privátabb volt. Ott volt a Duna-korzó is, vagy parkok és nyilvános wc-k, de olyan is volt, hogy ment egy meleg férfi, és kirakatban látott egy másik férfit, aki mintha kirakatott nézte, aztán tovább mentek más kirakatot nézni, és végül 5-6. kirakat után, miután eltérő volt, megszólították egymást... Vidéken is voltak hasonló placcok...ma már a társkereső applikációk miatt ez a képesség kiveszett...

2022. máj. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nudin megszoktak nézni. De nincs ezzel gond, én is megnézek másokat.
2022. máj. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tescoba volt. Követett minden sorra. A vége hogy leszólítottam. Le akart szopni de nem volt helye. Számcsere volt de eltűnt a srác. Meglepő de izgi volt. F 29
2022. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden nap
2022. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, a vonaton. Rám is kacsintott. Szimpatikus srác volt, de nem mentem bele a flörtölésbe.
2022. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!