Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti csak és kizárólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti csak és kizárólag melegekkel ismerkedtek vagy biszexuálisokkal is?

Figyelt kérdés
Hallottam már, hogy egyes melegek nem ismerkednek olyanokkal akik nemcsak a férfiakhoz vonzódnak. Kíváncsi lennék, hogy mégis mi tart vissza bizonyos homoszexuális férfiakat a biszexuális férfiaktól való ismerkedéstől.

2022. máj. 28. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Rossz tapasztalat egyrészt, másrészt meg aki nem képes elengedni a társadalmi és környezeti megfelelési kényszert, az mindig a könnyebbik utat fogja választani. Az pedig annyit jelent, hogy nővel lesz végül kapcsolatban. Én is jártam már így 5 év után, hogy akart családot az exem, amit megértek, csak nyilván akkor nem kell összejönni férfival, ha velem már nem meri ezt megkockáztatni, csak nővel. De olyan ismerősöm is van, akit szintén ezért dobtak 7 év után. De természtesen ez egyén függő. Én még így sem zárom ki a lehetőségét annak, hogy biszex emberrel ismerkedjek. Úgy is elég hamar átlátok már másokon, meg le lehet szűrni, hogy mennyire komoly a másik és mennyire tudatosan él és tudja, hogy mit akar.


De persze, ha csak szexre gondoltál akkor nyilván mindegy. Szóval ez csak inkább párkapcsolatra vonatkozik, amit kérdeztél.

2022. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Talán az a gyakori tény tart vissza,hogy egy meleg beleszerethet egy biszex férfibe, ami azonban a biszex családi ,vagy kapcsolati helyzete miatt nem viszonozható, vagy éppen hogy elriasztja a biszex felet.

De szexuálisan találkozhatnak,de érzelmileg nem nagyon jellemző.

A biszexek nem tudnak azonosulni a melegek érzéseivel és nem szeretik pl a féltékenykedést.

2022. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatra gondoltam, ez lemaradt.
2022. máj. 28. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én konkrétan csak melegekkel vagyok hajlandó ismerkedni. Egyrészt a korábbi tapasztalatok miatt, amikor is fontosabb volt az exemnek megfelelni a társadalmi konvencióknak és konkrétan lecserélt valami nőre, akivel azóta el is váltak. Nem szeretek második lenni, vagy netalán pótlék. Másrészt meg már bocs, de már az a gondolat is, hogy a farka nőben volt és én azt szopom, vagy egyebet csinálok vele, elborzaszt. Amúgy nincs bajom a nőkkel, csak kerüljenek el, de messzire. Le lehet pontozni, de egy biszexuális férfi nálam esélytelen akár szexről, akár komolyabbról legyen szó. 30/f
2022. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Én homoszexuális ként nem ítélem el a biszexeket.Annyi a problémám hogy a legtöbb nem tudja kimutatni az érzelmeit pasinak.Magyarul a szíve a csajé a pénisze a pasié.én a kettőt együtt szeretem.
2022. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább olyanokat nem kedvelek, akik egy hetero kapcsolatban is létrehoznak homo kapcsolatot... Valahogy nem veszi be a gyomrom, hogy megcsalja párját!
2022. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Melegként csak és kizárólag meleg férfivel ismerkedem.És csak párkapcsolatra, bár ez nagyon nem könnyű,sajnos.

A nős, biszex,kíváncsi hetero nálam egyre megy,mert lehet,bennem van a hiba,de szeretkezni sem tudok ha nincs érzelem.

Márpedig egy biszex sosem tud egy meleget szeretni.Meg aztán szerető sem akarok lenni, sem pedig második, aki anyuci munkaideje alatt, titokban találkozgat a magával nem bíró apujával.

Nekem egy férfi lelkileg és testileg kell az életemben,nem pedig lopva és titokban.

De melegként sem könnyű meleget találni, hiába is szeretném,főleg olyat, aki kapcsolatot szeretne és értelmes is.

2022. máj. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Biszex nem nem vállalja fel magát, így igazi párkapcsolat👎
2022. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
A 7-es válasz nagyooon szimpi
2022. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Barátkozni lehet bi és meleg is.

Szexre is ugyan így :)

Kapcsolat már más.

2022. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!